Skocz do zawartości
xforces

Czy Da Radę Namierzyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników

Mam takie pytanie, na pewnym forum komputerowym na jednym koncie trochę przeskrobałem, kiedy zakładałem nowe po pewnym czasie (2-6 godz.) zostało blokowane. Czy jest taka możliwość? Posiadam neostrade i między kolejnymi próbami zakładania konta instalowałem windowsa. Jak oni mogą mie namierzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Snejku , to proste. Administracja czyli moderatorzy maja twoj numer ip przy kazdym poscie , maja tez panel kontrolny i wiadomo z kim sie rozmawia. Nawet nie trzeba tego miec , specyfika postow tez to wykaze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

I co z tego. Mail do TPSA , podanie loga z twoim IP , sprawdzenie godziny o ktorej byla transmisja z tego ipka i kukniecie w bazie kto go mial w danej godzinie. Ponadto jesli maja ale..moga przejleciec sie po postach , sigu , avku , konfigu kompa. Bylem , wiem.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz przez internet poznać czyiś MAC?

zdradź mi tą tajemnicę, bo czuję się niedouczony...

EDIT: a może po mailu poznali? jeśli adres ten sam, albo podobna nazwa użytkownika....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz IP jest jeszcze adres sieciowy klienta w postaci:

jan_kowalski.neostrada.pl, jan_nowak.internet-dsl.pl czy tam tpsa.net itd.

?! z tego co pamietam revDNS neostrady jest rownie zmienny jak IP i wyglada mniejwiecej tak: aaco1.neoplus.adsl.tpnet.pl

A to o czym Ty mowisz to sie konto pocztowe zaklada ale jak to spingujesz to adres IP serwera poczty Ci wyskoczy;)

 

Zbanowane po mailu imho.

 

PS. TPSA danych nie udostepnia "tak o" tylko na wyrazne zadanie prokuratury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie to zmienili - dawniej był bezczelnie login i każdego można było namierzyć bez problemu.

Co do poczty to nie wiem. Generalnie chyba było tak, że jak założysz neo, to dostajesz konto w systemie i wtedy:

mail: login@neostrada.pl

domena: login.neostrada.pl

Tylko nie mam pewności, czy domena była podpięta pod konto www na serwerze TPSA czy pod IP użyszkodnika w sieci w danym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz IP jest jeszcze adres sieciowy klienta w postaci:

jan_kowalski.neostrada.pl, jan_nowak.internet-dsl.pl czy tam tpsa.net itd.

Ja widzę tylko w takiej postaci:

dsx137.neoplus.adsl.tpnet.pl, dby79.neoplus.adsl.tpnet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie to zmienili - dawniej był bezczelnie login i każdego można było namierzyć bez problemu.

Co do poczty to nie wiem. Generalnie chyba było tak, że jak założysz neo, to dostajesz konto w systemie i wtedy:

mail: login@neostrada.pl

domena: login.neostrada.pl

Tylko nie mam pewności, czy domena była podpięta pod konto www na serwerze TPSA czy pod IP użyszkodnika w sieci w danym momencie.

z tego co ja pamietam - nigdy tak nie było, ale nie robmy o/t. Tzn login nie wystepowal nigdy w revdnsie IP. Bo jaki bylby sens zmiennego IP jak do kazdego mozna by sie dostac przez domene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...