Skocz do zawartości
Piotr77

Start Systemu Po Powrocie Prądu Do Gniazdka

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam że niektóre stacjonarne komputery mają możliwość automatycznego restartu kiedy np wyłączy się prąd. Ustawia się to jakąś opcją w Biosie (jaką?)

 

A jak jest z lapkami? Mam Fujitsu Siemens sprzed 2-3 lat i zależy mi żeby w sytuacji kiedy zabraknie prądu i w końcu wyczerpie się bateria (po około 2 godzinach) sam się włączył kiedy prąd się ponownie pojawi w gniazdku. Może ktoś podpowiedzieć co i jak ustawić w Biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że niektóre stacjonarne komputery mają możliwość automatycznego restartu kiedy np wyłączy się prąd. Ustawia się to jakąś opcją w Biosie (jaką?)

 

A jak jest z lapkami? Mam Fujitsu Siemens sprzed 2-3 lat i zależy mi żeby w sytuacji kiedy zabraknie prądu i w końcu wyczerpie się bateria (po około 2 godzinach) sam się włączył kiedy prąd się ponownie pojawi w gniazdku. Może ktoś podpowiedzieć co i jak ustawić w Biosie?

"STATE AFTER POWEROFF" czy coś podobnego.

 

Takie pytanie jest bez sensu, ponieważ ta opcja może się różnie nazywać.

Najlepiej ściągnij sobie ze strony producenta opis ustawień biosu dla danego laptopa.

 

PS: W większości laptopów taką opcję będzie trudno znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...