Skocz do zawartości
kardas

Chwalenie Się Nietypowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

A ja trzem powyzszym panom gratuluje przy okazji refleksu :P

O co chodzi z tym refleksem? To jest jakaś taka widzę tendencja na forum wśród co poniektórych. Tylko po co?

Pojawia się jakiś temat np. o tym jaki kupić mikser i ktoś dopowie coś po pół roku czy roku i zawsze się pojawia jakiś "struś pędziwiatr". To maraton jest jakiś. Wolno tylko w ciągu max miesiąca od ukazania się tematu odpowiedzieć czy jak to jest?

Wiele tematów się pojawia, potem ginie w odmętach forum (człowiek nie przyuważy). Potem się pojawią po jakimś czasie to czemu nie zabrać głosu. A nóż się komuś innemu też może przydać za chwilę.

A tutaj akurat kolega pewnie dalej trenuje ostro.

Więcej luzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszsytkim za gratulacje i pozdrawiam ze slonecznej (do dzis) Portugalii.

Siedze tu na zgrupowaniu i juz mam dosyc, brakuje podstawowych

rzeczy, chipsow, coli i lodow. Trzeba chodzic 6 km do najblizszego sklepu.

Ale jeszcze trzy dni i bedziemy w domach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszsytkim za gratulacje i pozdrawiam ze slonecznej (do dzis) Portugalii.

Siedze tu na zgrupowaniu i juz mam dosyc, brakuje podstawowych

rzeczy, chipsow, coli i lodow. Trzeba chodzic 6 km do najblizszego sklepu.

Ale jeszcze trzy dni i bedziemy w domach.

A już miałem rozpoczynać kampanię na rzecz zrzutu z samolotu paczki z chipsami, colą, lodami - na spadochronie :) Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to dostep do purepc jest ;)

No jest, ale brakuje tu sprzetu do podkrecania :sad:

 

@djsilence

 

Dzięki za chęci, jutro z rana wylot, zawsze możesz czekać na lotnisku z "darami" od sponsora :wink:

 

Poza tym, gdyby chłopaki wyczuli co jest w tej paczce, wierzę, że nie zdążyła by dotknąć ziemi, a już byłaby pusta :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Czyli, że najpierw wpieprzacie chipsy cole i lody a potem jesteście w takiej formie ze niszczycie wszystkich na zawodach? Mozesz mnie nauczyć tej magii? ;-)

Nowa dieta, cos na wzor bulki z bananem ? (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Czyli, że najpierw wpieprzacie chipsy cole i lody a potem jesteście w takiej formie ze niszczycie wszystkich na zawodach? Mozesz mnie nauczyć tej magii? ;-)

 

Nie, nie, nie, to zupełnie nie tak, najwazniejsza jest kolejnosc. Najpierw lody dla ochłody (by odpocząć od upałów), pozniej czipsy by uzupelnic glikogen ;), a na koniec cola, by dostarczyc organizmowi plyny ;)

Ważne jest pora brania i jak to przy kazdej suplementacji, odpowiednie dawkowanie. Ot, cala filozofia prowadząca do mistrzostwa.

 

@xacti

 

No, mozna tak powiedziec, tylko cos na wzor loda z chipsem i cola.

 

Ja juz spakowany, jutro ostatnie sniadanie i heja do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...