Skocz do zawartości
P3ch

2 Kompy 1 Jako Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, Panowie mam taki problem zrobiłem sobie taką śmieszną sieć w domciu aby troszke ten hałas w nocy uciszyc , zakupiłem dziś Della 1Ghz 256 ramu dysk 20Gb wsumie to ma służyć do sciągania plików nocami oraz w dzień jak mnie nie ma w domu, ale mam taki problem , tego Della zrobiłem jako serwer , czyli wpiołem do niego modem od neostrady (sagem bez oprogramowania neostrada) udostępniłem połączenie dial up na karte sieciową ustawiłem dns IP i ładnie wszystko śmiga internet jest na dwóch pozostałych komputerach. ale jest jeden mankament teraz azureus na tym komputerze w tej sieci wewnetrznej wyświetla że jestem za firewalem, dla próby bawiłem sie ustawieniami zapory systemowej ale nic nie wskurałem wciąż nie moge uzyskać efektu aby pozwalniać porty do tych komputerów trzecich. Czy w ogóle jest możliwość taka czy męcze sie na marno. z góry dziekuje za podpowiedz i przepraszam za pisownie ale prawie śpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie podpowiedział bys pod jakim tagiem tego szukać mniej wiecej w googlach , wczoraj w nocy niby spedzilem pare ladnych godzin w googlach ale nie moge znalesc satychsfakcjonujacej mnie odpowiedzi, wszystko co znalazlem to pod linuxa, ale martwi mnie ta sprawa poniewaz potrzebuje na tym pesudo serwerku tego xp(ka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co jakis zewnetrzny stuff?

 

Wlasciwosci polaczenia z neo, zakladka zaawansowane, przycisk ustawienia, zakladka zaawansowane, zaznaczasz polaczenie z neo, klikasz ustawienia, dodajesz sobie port i IP i wsio.

Obydwie metody sa dobre ale ja pozostaje przy twojej nie lubie zewnetrzengo oprogramowania , dzieki jeszcze raz i pozdrawiam , uznaje temat za zamkniety i tak ulatwi ludziom pewne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...