Skocz do zawartości
aftershocK

Audio W Radiowęźle... Osobnymi Kanałami

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje zrobic taki trik żeby np jednym wyjsciem w karcie dziwiekowej leciala jedna piosenka a innym druga... tak żeby np na szkole puszczac jeden kawałek a przesłuchać drugi w kanciapie.

prowadze radiowęzeł i byłoby to bardzo komfortowe

 

próbowałem w traktor DJ studio ale nie odnalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przedmówca -będziesz potrzebował dwie karty dźwiękowe (chociaż taki układ w praktyce bywa źródłem kłopotów...). Potrzebne będą dwa playery, ale najlepiej różne, żeby się konfiguracje nie gryzły. Np Winampa konfigurujesz na kartę do radiowęzła, a drugiego np Foobara konfigurujesz na drugą kartę. Wystarczy im w ustawieniach wybrać jako output właściwe urządzenie. I będzie grało. Kiedyś się w to bawiłem, ale już mi przeszło :)

 

Edit:

Karty też lepiej żeby były dwie różne (różnych producentów) -na wypadek pogryzienia się sterowników.

Edytowane przez Prodigal Son

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak działa, to dobrze. Problemy, jeśli by się pojawiły, wynikają z pogryzienia się sterów. Niby dwa różne urządzenia, a czasem jednak się gryzą. Ale jeśli u Ciebie wszystko OK, to tylko być dobrej myśli.

 

PS.

Tylko mi tu bez całusków ;)

No nie przesadzaj jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem a uzywalem wczesniej takich mykow ;] ~2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem w traktor DJ studio ale nie odnalazłem...

Najpierw ustawiasz konfigurację głośników (kwadrofonia, albo 5.1 - w panelu sterowania) i potem w ustawieniach traktora przypisujesz pierwsze dwa kanały dla decków, a 3 i 4 do monitora. I powinno wszystko śmigać :)

 

Na deckach miksujesz, a na monitorze masz odsłuch :)

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...