Skocz do zawartości
sylwia03

Kolor Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś sposób na zmiane koloru obudowy laptopa, moze jakies naklejki farby czy coś. bo chce sobie kupic laptopa i jesli chodzi o parametry to podoba mi sie toshiba L 40-12x co jest teraz w promocji w media ale kolor obudowy przy klawiaturze jest troche za bardzo jaskrawy jak dla mnie ( taki mocny srebrny). nie wiem moze sie do niego przyzwyczaje ale jesli nie to chcialabym wiedziec czy jest jakas opcja na jego zmiane. może to i głupi problem ale to mój pierwszy laptop i troche jednak zwracam uwage na wyglad tym bardziej ze mu sie juz przyjrzalam i kolor troche mnie razil. chociaz widzialm tez w promocji w innym sklepie asusa X51Ro podobnych parametrach i lagodniejszym kolorze ale ludzie mowia ze toshiba lepsza. z gory dzieki za pomoc. bede bardzo wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej oddac do profesjonalnego serwisu. Slyszalem ze nie traci sie gwary

Jeżeli w serwisie mają cześć której kolor ci się nie podoba to może wymienią. Należy jednak pamiętać, że taką część muszą posiadać, np. z podobnego modelu. Niestety z tego co wiem, taką część w innym kolorze trudno będzie znaleźć.

 

Ja polecam tobie kupno ASUSa, który jest równie dobry jak Toshiba przy czym, według mnie, ma ładniejszy design.

 

PS: Malować możesz, ale po gwarancji. Przed istnieje za duże ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...