Skocz do zawartości
Gość Mugrim

Core2duo Czy Athlon X2?

Rekomendowane odpowiedzi

C2d bierz i się nie zastanawiaj . Masz większą możliwość modernizacji ( Quad itp ) . Powiedz jaką reszta skompletowałeś ....

 

BTW c2d bez oc to jak chłodzenie wodne bez wody :D jest mega różnica między standardowymi taktami a tymi które zrobi każde c2d ~3Ghz, nie mówię tu o SPI czy 3dmark tylko o komfortowej pracy w systemie i towarzyszącymi otwartymi okienkami w pasku ....

 

A co do składania to Jak sie boisz składać to kup w jednym solidnym sklepie. Bo chyba różnica +/- 5/10zł cię nie zbawi ... I przynajmniej będzie już poskładane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2d bierz i się nie zastanawiaj . Masz większą możliwość modernizacji ( Quad itp ) . Powiedz jaką reszta skompletowałeś ....

 

BTW c2d bez oc to jak chłodzenie wodne bez wody :D jest mega różnica między standardowymi taktami a tymi które zrobi każde c2d ~3Ghz, nie mówię tu o SPI czy 3dmark tylko o komfortowej pracy w systemie i towarzyszącymi otwartymi okienkami w pasku ....

 

A co do składania to Jak sie boisz składać to kup w jednym solidnym sklepie. Bo chyba różnica +/- 5/10zł cię nie zbawi ... I przynajmniej będzie już poskładane .

Hmm nie zbawi tylko nie wiem czy da sie tak bo ja chce kupic procka,grafe,ram,zasilke, obudowe i plyte glowna a ze starego dolozyc dysk i naped. Na dodatek sklepy w mojej okolicy maja znikomy wybor wiekszosc jeszcze chyba nie wei co to seria 8xxx przynajmniej w ofertach nie maja :D. Jesli mieliby dodatkowo zamawiac te czesci to pewnie wynioslo by mnie to o wiele wiecej niz bym sam to zrobil. Grafe bralbym jakas 8600 lub 8700 w zaleznosci czy od ceny/wydajnosci tej drugiej i nie weim czy taki c2d w okolicach 2,2ghz nie bylby waski gardlem dla tych kart. Najlepiej zrobie jak poczekam az wyjdzie cos sensownego pod dx10 wtedy tez proce byc moze stanieja. Tak wogole to kiedy moga sie pojawic nowe karty od NVIDI? O co Ci chodzi z ta modernizacja (quad?- w jaki sposob?). Edytowane przez Mugrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie waskie gardlo xD braciszek ma 8800gts, 1gb ramu i 6550, w airborne na max wszystko ani jednej zwiechy.. naprawde sprzet o wiele tanszy pociagnie wszystkie gry jakie potrzeba, chyba ze crysis padnie na nim :D ale tak czy siak nie bedzie waskim gardlem, 2140 by starczyl do grania :) grafiki juz sa tak potezne ze same wykonuja wiekszosc obliczen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...