Skocz do zawartości
kobieta24

Kochani Kobieta Poszukuję Dobrego Zasilacza:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałam, czytałam i zgłupiałam :) dlatego postanowiłam napisać kolejnego posta typu "który zasilacz wybrać" .... Na podstawie tego (superanckiego) forum składałam komputer i jestem zadowolona (no może poza dyskiem, który coś szwankuje):/ ale poza tym pozostały sprzęt jest okej więc zdaję się na Waszą wiedzę, propozycje i chęc pomocy:)

 

Zależy mi na najlepszej wydajności, ciszy i $$$ :) (choć jak będzie trzeba to zapłacę więcej za zasilacz). Mam Chieftec'a 410W jest cichy ale poza tym guzik warty :mur: przez te resety, blue screeny it. Dlatego w Moich propozycjach szerokim łukiem omijam tą firmę i Was też o to proszę.:)

 

Oto co wybrałam:

Corsair HX -520

Topower TOP-450 P7-U12

Amacrox Warrior AX500-A

 

który z nich wegług Was będzie najlepszy? Ps zaznaczam ze nie bawię się (jeszcze) w OC ale zależy mi na porządnym zasilaczu żeby mieć święty spokój na X lat:)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc i wszelkie rady.

 

Mój sprzęt to: IC2 DUO E6750, Abit IP-35E, 2x Ocz Platinium, Palit 8600, 320 Gb dysk, nagrywarka Samsung Sata,.. to chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mam Chieftec'a 410W jest cichy..."

Także nie ma co przesadzć z tą ciszą, bo wymagania nie są duże :wink:

P7 byłby idelany!! Ale o ile się nie mylę rozmaiwamy o nowych zasilaczach, a w takim stanie p7 się nie dostanie. W tym przypadku Corsairy bym sobie darował też :wink: Tacens Supero 500W, Chieftec CFT mimo wszystko ( dobry, mocny zasilacz, tzn dzwiękowo one dość słabo wypadają na tle konkurencji, ale Twoje oczekiwania co do tej ciszy nie sa wygórowane, dlatego myślę, że byś go zakceptowała. ) Amacrox Frei Erde. Tecens najdroższy i najlepszy. Ale FE za 277 też sobie poradzi i to na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród Waszych propozycji doszedł jeszcze Seasonic S12II-500 oraz Tacens Supero 500 i sprawa wygląda tak, że te zasilacze mogę dostać w takich cenach:

Seasonic S12II-500 ~350 zł

Seasonic S12II-550 ~390 zł

Corsair HX-520 ~350 zł

Tacens Supero 500W ~399 zł :(

Topower TOP-450 P7.. ~350 zł :(

 

Nad którym dogłębnie się zastanowić i ostatecznie go kupić? ... pomocy:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór powiem szczerze. Na początku byłam przekonana do korsarza ale wyczytałam że wydają denerwujący dźwięk tak jak Be Quiet 450 i to mnie zraziło:( Troszkę poszperałam w internecie i znalazłam ciekawe ceny (nowych) zasilaczy takich jak Seasonic, Corsair i nadal nie wiem co zrobić. Może jeszcze podsuniecie mi jakieś propozycje znając te ceny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...