Skocz do zawartości
bryken

Jaki Cisnieniomierz

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam nadcisnienie tetnicze srednio 150/75 po lekach 130 ale musialbym je czesciej kontrolowac a do lekarza nie chce mi sie latac i moze ktos z was moglby mi polecic jakis cisnieniomierz (arytmii to ja nie mam) tak do kwoty 100zl (allegro sklepy na slasku itp itd) z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam produkty microlife, ogólnie dostępne w aptekach lub na allegro:

http://allegro.pl/search.php?string=Microl...1&country=1

 

tu masz za 89zł ale musisz ręcznie pompować... chociaż wg mnie to w niczym nie przeszkadza:

http://allegro.pl/item254253802_cisnieniom...fe_bp_2bio.html sam taki posiadam...

 

natomiast z całego serca odradzam tanie nadgarstkowe ciśnieniomierze z supermarketów... są to urządzenia nad wyraz niedokładne i tandetnie wykonane.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na nadciśnienie nie cierpię, ale z racji tego, że ojciec ma nadciśnienie mamy ciśnieniomierz, jednak w młodym wieku trzeba leczyć nadciśnienie jeżeli się je ma bo w późniejszych latach będzie Ci to dawało w kość, wiec nie warto lekceważyć.

 

pozdrowko

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli są problemy z nadciśnieniem, to polecam kupić sobie dobry naramienny ciśnieniomierz (nadgarstki potrafią przekłamywać wyniki, a na zdrowiu się nie oszczędza!). Polecam bardzo fajne ciśnieniomierze firmy Mescomp Technologies (model AC 211 i AC 201). Dobra cena, precyzyjne pomiary, łatwość w obsłudze,bezawaryjność! Gwarancja 4 lata na aparaty i jest serwis! więcej info można znaleźć w Internecie

 

ja taki kupiłam dla babci na prezent i jest bardzo zadowolona!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo fajne ciśnieniomierze firmy Mescomp Technologies (model AC 211 i AC 201). Dobra cena, precyzyjne pomiary, łatwość w obsłudze,bezawaryjność! Gwarancja 4 lata na aparaty i jest serwis! więcej info można znaleźć w Internecie

 

 

UWAGA TO PERFIDNA REKLAMA, rejestracja dzis, i ten tylko post 8O

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał żeby kupić dwa ciśnieniomierze - bzdura wystarczy jeden , ale dobry , w tamtym roku kupiłem sobie , bo też mnie ta choroba dopadła AC 211 Mescomp Technologies , chyba nazwę dobrze napisałem , i jestem zadowolony , tym bardziej , że pomiaru dokonuje również przy arytmii .Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...