Jump to content
Zigi

Tv-out W Dellu Vostro A Spdif

Recommended Posts

W instrukcji od dell-a vostro 1700 znalazłem info o tym iz z wyjścia Tv-out poprzez adapter można otrzymać nie tylko sygnał typu S-video czy compozyt (przy zastosowaniu innej przejściówki nawet component) ale również audio - spdif.

Czy ktoś orientuje się czy takowa przejściówka (compozyt) sprzedawana jest w komplecie tym notebookiem -ewentualnie gdzie ją można kupić bo na stronach della jakoś nie potrafię jej wyszukać? A może ktos posiada schemacik samego wyjścia? (w sumie potrzebny mi sam sygnał spdif).

 

Edit: Wygląda na to iż spdif podawany jet na pin nr 5(centralny u góry) i 7 masa spdif - schemacik wyjścia. Wypatrzyłem też już stosowną przejściówkę, acz bynajmniej nie na stronie della.

Edited by Zigi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglbys podzielic sie namiarem na ta przejsciowke? Mam vostro 1500 - w nim tv-out rowniez daje sygnal audio jak w 1700, niestety dell nie dolacza do zestawu tej przejsciowki. Jakis czas temu widzialem gdzies w sieci oryginalna przejsciowke della, cena w okolicach 20$ za kawaleczek kabla i kilka wtyczek nie zacheca niestety...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna uwaga do wyjścia spdif della.

 

Zupełnie nie rozumiem dlaczego ale przez przejściówkę działa tylko równocześnie z podpiętym do wzmacniacza (H/K) kablem video (dowolny albo s-video albo compozyt) inaczej głucho. Wygląda to tak jakby sygnał spdif był masowany po sygnale wideo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...