Skocz do zawartości
heath

Kierownica Logitech, Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupilem wczoraj kierownice Logitech i po odpaleniu NFSa i Colina McRae okazalo sei ze cos jest nie tak... Gdy skrecam strzalkami na klawiaturze to reakcja samochodu jest natychmiastowa, natomiast po skreceniu kierwnicy samochod reaguje z duzym opoznieniem... wie ktos co moze byc nie tak???? W ustawieniach wybralem sensivity na 100%...

 

Bede wdzieczny za szybka pomoc bo jesli to sama kierownica to moze uda mi sie jeszcze ja zwrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpusc wszelkie nid for szity i koliny. i to nie jest wina kierownicy tylko tych ultra realistycznych tytulow.

 

GTR, GTL, RACE, rFactor, TDU i TRD ujda, ale to nie jest to co wczesniejsze tytuly.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po COlinach proszę nie jeździć.

 

W NFS`ie również miałam taki problem, ze samochód reagował z 1s opóźnieniem. Tylko cyz ta gra się nadaje do kierownicy? :D

 

 

Ja sugeruję pograc w coś, gdzie na klawiaturze nie masz szans się utryzmac na torze z dobrym czasem:

 

F1 Challenge (Rh2005 mod)

rFactor (CDTP 2005 mod)

 

:)

 

Ale generalnie to ja nadal wyczekuję dobrej ścigałki, a kierca się kurzy.

 

 

A tka btw, to za pare miesięcy będziesz musiał przypiłować pedał gazu, bo przestanie dochodzić do końca. O ile masz pedały od WingMana czerwonego/żółtego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem juz TOCA, Colin MCRae, nfs... co jak co ale toca to powinna bez problemu chodzic z kierownica... a tu zero zmiany...

 

kurde przecierz ludziekupuja te kierownice ijakos jezdza... gosc w sklepie przyznal mi racje i polecil poszukac na google czy ktos tez nie mial tego problemu... w saturnie nie ma zwrotow:/ towaru... a drogo jak ch***ra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kiere i gram czesto w Colina 04/05 Need for Speed prawie wszystkie po kolei. Test Drive Unlimited tez i różnie to bywa bo do kazdej gry musisz zmienić taktyke kierowania. Jeśli choszi i opuznienia to sprawdz w Biosie usb by bylo na szybkim trybie pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w jaka gre moge sobie pograc z kierownica???

Nie aracde

 

Ale czy to zalezy od kierownicy czy od gry???

 

Gra ktos w Need For Speed Carbon na kierownicy??? Jakie wrazenia? Jaka kierownica?

Gralem w Most Wanted aby zobaczyc jak sie na DFP bedzie smigalo > badziew , nie da sie grac. Zalezy od gry.

 

F1 Challenge (Rh2005 mod)

To tez jest na klawe... Kierownica gralem ale to zaden rFactor z GP2 , F1-79 czy CDTP.

 

 

Autor , radzili ci : zassij demka GTL , GTR2 > sprawdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aracde

Gralem w Most Wanted aby zobaczyc jak sie na DFP bedzie smigalo > badziew , nie da sie grac. Zalezy od gry.

no popatrz a ja przeszedłem wszystkie nfsy(od PU) na kierownicy i jakoś się dało więc nie zniechęcaj kolegi. Od siebie tylko dodam że jakość FF w poszczególnych tyt. to IMO

 

1.NFSPU

2.NFSU

3.NFSU2

4.NFSMW

5.NFSC

 

czyli jak widać im nowszy nfs tym bardziej spieprzone sterowanie kierownicą, acha i nie mam żadnych opóźnień w sterowaniu,

 

Pozd.

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...