Skocz do zawartości
ath

Gigabyte Ga-p31-ds3l [intel Ep31]

Rekomendowane odpowiedzi

Cewki są przystosowane do pracy w bardzo wysokich temperaturach, te kilkadziesiąt stopni na pewno im nie zaszkodzi ;) imo to tylko niepotrzebny wydatek.

przecież boxer przykleił radiatorki na mosfety, a nie na cewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji założenia nowych radiatorków na mobasa postanowiłem dorzucić troche do pieca 3880 Mhz

 

Wiosna cooling :razz: + HR-01 pasywnie, dlatego nie ma SPi , net, muza i normalna praca ok, podejrzewam że SPi ok -80 mhz.

 

Płytka daje radę :wink:

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciła do mnie moja P31-DS3L z naprawy, dlatego zabrałem się do OC. E2140 z Freezer 7 Pro i OCZ 1gb 800Mhz CL5 na bios-ie F9b. OC na 2664Mhz (8 * 333) działa bez zmiany napięcia, do 3000Mhz (8 * 375) wywala błąd w Orthosie po 5 min ... bez zmiany napięcia. Coś wyczytałem że w biosach od F5 napięcie zmienia się trochę inaczej (po zmianie w bios-ie napięcie na cpu idzie inne, większe - nie wiem czy to prawda). Dlatego pytam dla upewnienia, czy tak jest ^^ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boxer ładny wynik :) poprawiło się coś w stosunku do wyniku przed oradiatorowaniem mosfetów?

 

ZipQ miałem F5, F6, F8 I F9e - różnic w napięciach nie zauważyłem

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na ile jest licencja na Kaspersky Anti-virus na płytce ?

Jaki Kaspersky chyba Norton Internet Security 2007 (90 dni). Czyżby w najnowszych rewizjach dawali KacperkA :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ko kolegów którzy już siedzą na BISO-ie F9e a mianowicie czy poprawiło się coś w temacie gubienia ustawień? Miło by było..

Na poprzedniej stroni bodajrze pisałem, że u mnie ten bios załatwił sprawę z gubieniem ustawień biosu i już chyba ze 2 tygodnie chodzi bez problemu na 3100mhz (388x8), gdzie wcześniej na fsb>350 były już resety ustawień. Do tego płytka ogólnie jakoś lepiej śmiga tzn komp szybciej się uruchamia (w sensie że post szybciej przechodzi) więc polecam jak najbardziej sprubować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę się poczuć jak Kubica :)

F1 ładnie wygląda w biosie...

Zresztą tak czytając posty i opinie o tym mobo - naprawdę smutno mi, że mi nie gubi ustawień.

Tak to miałbym przynajmniej z czym "powalczyć"

a tak to komputer od listopada 2k7 chodzi bez zarzutu nie denerwując... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - jednak za wcześniej się pochwaliłem :E

Nawet 333MHz FSB bywa okrutne dla mobo...

Dziś po raz pierwszy od listopada proc zjechał mi na 1.6GHz...

 

Ale mi zawsze zostaje tłumaczenie, że to bios F1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam uwaloną sztukę,czy u Was vdroop (chodzi mi o spadek napięcia real względem bios) wynosi nawet 0,05v ??

czy może cpu-z nie podaje prawidłowych wartości??

U mnie różnica między biosowym a cpu-z jest 0,04 przy 1,41v na celeronie.

 

 

ja mam problem. Posiada tą własnie płyte głowna, lecz jak chce wejsc do biosu ( daje f1, wpisuje pw ) wchodzie do MIT i nic nie moge zmienic ... tak jakbym mial wszystko odznaczone ...

Po wejściu do biosu naciskasz Ctrl+f1 ? Po co to hasło o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalił ktoś z Was BIOS na płycie. Jakie są objawy, bo coś mi się wydaje że dopomogłem swojej w Rest.in.Peace. :sad:

ja już zmieniałem chyba z 10 razy biosy z windy i nic, teraz testuje F9c. Na razie zauważyłem, że płyta jakoś częściej się gubi, albo to tylko moje "WidziMiSie"

Boxer jakie masz objawy?

 

Witam , chcę sobie kupić ram czy Gigabyte GA-P31-DS3L będzie współpracować z tymi pamięciami

nie nie będzie :damage_wall:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do biosu naciskasz Ctrl+f1 ? Po co to hasło o.O

Hasło do biosu. Ustawilem dawno temu. A ma to jakies znaczenie? Jakbym nie naciskał ctrl+F1 to bym w ogole nie mial opcji MIT. ; )

Moze ktos pomoc? Dlaczego nie moge nic mzienic? Tzn wszsytko mam odznaczone? Pobralem najnowszy bios f6 i zainstalowalem tak jakbylo to opisane w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...