Skocz do zawartości
yanis

Internet Z Tele2

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem te tematy wcześniej i nic w nich nie znalazłem,

widać, że nie umiesz pomagać, wpiszesz tylko w wyszukiwarke i nawet nie zobaczysz co jest w tych tematach :mur:

Dziękuję Myszaqu za wysłanie PW ze swoją opinią na ten temat :wink:

a leborg umrzeć to możesz sobie sam, bo z takim podejściem to nie widzę powodów abyś żył dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, nie wiem co jest w tych tematach! Tylko skąd w jednym z nich moje posty :blink:

Oczywiście że je czytałeś. Założenie nowego tematu, zamiast spytania tam tylko o tym świadczy...

EOT misiu :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam. Jeden znajomy ma i średnio częściej nie ma tego netu niż jest, inny znajomy założył, oczywiście na starcie nie zadziałało, mieli rozwiązać do 4 dni, mineło już 10 dni i narazie go zbywają że "technicy nad tym pracują". W każdym wypadku wina jest na 100% po strony tele2.

Może poprostu mają pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... Wygląda na to, ze dynamiczny ip w Tele2 jest przydzielany na okres połączenia, a nie czasowo. U mnie jest już szósty dzień ten sam :) ... Niestety nie zwróciłem uwagi czy w momencie rozłączenia/połączenia jest przyznawany nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisywałem się pod 3 umowami takimi samymi od tele2 za każdym razem przychodziło że błędy w adresie (ktoś w tele się wyłożył nie ja) i dałem sobie spokój , telefon jest ok ale nie net...ide do neti....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...