Skocz do zawartości
Symbian

Mushkin Pc2-6400 Sp2+

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Ma ktos te sztuki ? Sa dwie wersje CL4 i CL5. Z tego co widzialem to cl4 sa duzo lepsze. Jestem ciekawy czy z moja mobo sie nie beda gryzly ? :roll:

Ja mam od soboty na razie chodzą tak jak w podpisie , ale mogą chyba trochę więcej. ( nie miałem czasu się bawić).

CL4 dużo lepsze.

Edytowane przez KOLA.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę dać amu tym kościom Mushkin SP2-6400+, 4-5-5-12 (4x 1024 MB) 2.0-2.1V.Chodzi mi o bezpieczne napięcia.2.30-2.35?

2.30-2.35 spokojnie , u mnie pracowały na 2.40 ustawione w biosie (realnie zmierzone miernikiem 2.32) , a teraz mam 2.20 (realnie 2.10) i w zestawie 4X1GB chodzą na 912Mhz przy 4-4-4-12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=247359&st=0

tu masz topic w którym sa testy różnych tanich pamiątek może Ci się przyda jesli jeszcze nie przeglądałeś.

 

...masz tam też Muszki . 900 cl4 jest wydajniejsze od 1000 cl5, wyżej na piatkach nie chciało mi sie sprawdzać tylko ciągnąłem czwórki , ale podejrzewam że już 950 cl4 będzie wydajniejsze niż 1100 cl5 , ale nie potwierdzam.

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje cos mało potrafią. Na 2.3V na 5-5-5-18 jest ok bo 1100MHz. Jednak przy tym samym napieciu nie moge sie wbic na 4-4-4-14 950MHz. Wywala mi wtedy blad w SuperPI. Cl5 mnie satysfakcjonuje. Jednak czy mozecie mi podac jakie macie max MHz na CL4 i wszystkie timingi przy tym CL ??

post-140846-1199647585_thumb.jpg

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Korzystam z tych muszek od jakiegoś czasu i jestem mile zaskoczony ;) Moje sztuki robią 1020MHz 4-4-4-12 i 1180 5-5-5-15 ale mam na nich wtedy 2.45V ;) Czyli nie jest z nimi najgorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty z nimi robiles ze ci padły ? Chyba za duze Vdimm bo inaczej bys ich nie zepsuł. Chociaz jakby tak rzucic je na ziemie z 10 metrow ... :?:

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...