Jump to content

patol

Stały użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About patol

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Skąd
  Świdnica
 1. http://pclab.pl/news39928.html http://www.frazpc.pl/news/28150-Nowe_dyski_SSD_Patriot_PS100 Mam go w sumie za jakieś 400zł w hurtowni (32GB).
 2. Odpuściłem temat na dziś... poświęcę wieczór, przeczytam temat i wybiorę coś. PS Ten Patriot ma 64MB cache :)
 3. Witam Mam takie szybkie pytanko. Potrzebuje dziś kupić dysk ssd i nie mam czasu na przeczytanie całego tematu :/ Lepiej kupić większy a wolniejszy Kingston 64GB 100MB/80MB czy mniejszy a szybszy Patriot 32GB 210MB/150MB. Dodam, że będzie to tylko dysk systemowy. Odczuję znaczącą różnicę w prędkości między tymi dwoma dyskami? Pozdrawiam.
 4. Hmm... mam dziwny problem... nie mogę zainstalować Asus Probe i Suit... ściągałem już kilka wersji, próbowałem też z płytki i nic. A pisaliście, że Probe ładnie odczytuje wszystkie temperaturki bo Everest i cała spółka odczytuje mi tylko temp. z rdzeni.
 5. Ja to wogóle mam cyrki... nie mogę zainstalować Asus Probe i Suit (próbowałem już kilku wersji ze strony i z płytki). A Everest pokazuje mi tylko temperaturkę rdzeni procka.
 6. Ja to wogóle mam cyrki... nie mogę zainstalować Asus Probe i Suit (próbowałem już kilku wersji ze strony i z płytki). A Everest pokazuje mi tylko temperaturkę rdzeni procka. Ja to wogóle mam cyrki... nie mogę zainstalować Asus Probe i Suit (próbowałem już kilku wersji ze strony i z płytki). A Everest pokazuje mi tylko temperaturkę rdzeni procka. Ja to wogóle mam cyrki... nie mogę zainstalować Asus Probe i Suit (próbowałem już kilku wersji ze strony i z płytki). A Everest pokazuje mi tylko temperaturkę rdzeni procka.
 7. Kolejne z pytań... w którym miejscu w tym RAMPAGE jest wyłączenie kontroli wentylatora... za Chiny nie mogę tego znaleźć i za każdym razem mam CPU Fan Error i F1.
 8. Rampage śmiga... zauważyłem, że temparatury NB i SB zniknęły. Jaka jest taka w miare bezpieczna temperatura dla NB?
 9. Takie głupie pytanie... ile macie V na NB przy fsb w okolicach 400? Da się zejść poniżej 1,4V bo powiem szczerze nie testowałem tego jeszcze a może ktoś z Was już się tym bawił.
 10. patol

  8800gts - 65nm

  Na jakich sterownikach lecicie? Na zwykłych ForceWare czy korzystacie z jakiś modowanych np. XTreme-G... są jakieś różnice?
 11. patol

  Oc Pamięci 2x2gb

  Czyli widze, że serie Redline 8000 2x2 lub nawet 2x4 można brać w ciemno... i wyciągnięcie na nich 1100 (z lekko podwyższonym napięciem) to nie problem?
 12. patol

  Komp 3000zł

  Z ramu może zrezygnować... zawsze można dokupić drugą parkę 2x1GB.
 13. Z napięciem na NB to nieźle pojechałeś... ja przy tym samym fsb daje 1.51 - 1.53V
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.