Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Żądam wymiany karty od sklepu, przecież to przegięcie jak ona piszczy :[

Jak zapuszcze atitool to ona piszczy w takt obracanego sie kwadratu : [

fakt, jak syrena karetki, cichuteńko-ale słyszalnie i tylko jak kwadracik obraca się..można przeboleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

U mnie 1090 to max/po olowkowym modzie :(

mialem 88GT/GTS/GTX wszystkie od Evga i na kazdej karcie pamieci banglaly tak sobie rdzen za to szedl ok-715/GTX 855/GTS :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zmienilem chlodzenie na thermalrighta i karta nie dziala.Nie wlacza sie wcale.Gwarancje sstracilem w momencie zmiany chlodzenia.1100zł w plecy.Za chwile musze zamowic drugą :mur:Chlodzenia juz nie bede zmienial bo cala karta sie wykrzywila mimo ze nie dokrecalem mocno i moze to jest powodem ze nie dziala :mur:

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zmienilem chlodzenie na thermalrighta i karta nie dziala.Nie wlacza sie wcale.Gwarancje sstracilem w momencie zmiany chlodzenia.1100zł w plecy.Za chwile musze zamowic drugą :mur:Chlodzenia juz nie bede zmienial bo cala karta sie wykrzywila mimo ze nie dokrecalem mocno i moze to jest powodem ze nie dziala :mur:

Jak to straciłeś gwarancję zakładasz z powrotem oryginalne chłodzenie i do sklepu.Bez łaski powinni przyjąć chyba że ją połamałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zmienilem chlodzenie na thermalrighta i karta nie dziala.Nie wlacza sie wcale.Gwarancje sstracilem w momencie zmiany chlodzenia.1100zł w plecy.Za chwile musze zamowic drugą :mur:Chlodzenia juz nie bede zmienial bo cala karta sie wykrzywila mimo ze nie dokrecalem mocno i moze to jest powodem ze nie dziala :mur:

a wróciłeś na stare chłodzenie? i dalej nie działa? musi jakaś ścieżka przerwana..

ja powiem, że straciłem chęć instalowania coraz większych radiatorów chłodzenia powietrzem..i wybrałem wc..nie za dużo zmian a duużo wieksze możliwości

Edytowane przez lama1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem boxowe chlodzenie i chyba cos z zasilaniem bo nawet nie kreci sie wiatrak :angry: Jezeli mi nie przyjma na gwarancji to jest mozliwosc naprawienia takiej karty w jakims servisie??Juz zamowilem i jutro rano bede mial inno3d ten sam model ,wiec jedna i tak bede musial sprzedac <_<

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad nowa karta graficzna. Chcialem 8800gt ale jak gtsy mozna wyrwac ponizej 1000 to chyba sie skusze. Jakiej firmy kart mam wziac zeby oc bylo przyzwoite i temperatury normalne. Podkreslam ze chce wyrwac sztuke ponizej 1000zł. Zastanawiam sie nad galaxy za 944zl lub gigabyte za 960. Nei mam pojecia co wziac. Jezeli ktos mialby link z jakas super okazja niech poda na forum. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem boxowe chlodzenie i chyba cos z zasilaniem bo nawet nie kreci sie wiatrak :angry: Jezeli mi nie przyjma na gwarancji to jest mozliwosc naprawienia takiej karty w jakims servisie??Juz zamowilem i jutro rano bede mial inno3d ten sam model ,wiec jedna i tak bede musial sprzedac <_<

No ja bym oddal na gwarancje jak by nie przyjeli to trudno ale jak masz kase i mozesz kupic nowa grafe za tysiaka to juz twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupilem nowa inno 3d .Chlodzenia juz nie zamierzam zmieniac :lol: Bo znow cos sie stanie :mur: Czy jest mozliwosc naprawy takiej karty w jakims servisie jezeli mi nie przyjma na gwarancji??Dzis jak ja wlozylem to na sekunde wiatrak wystartowal i potem nic <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...