Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

gra oryginalna ?

 

jaki masz zasilacz bo mi na modecomie mc400 dzialy sie takie rzeczy, zmienilem na corsaira 550 i problem restartow zniknal

 

Soory ale jakie ma znaczenie czy orginalna czy nie? .....

 

OCZYWIŚCIE ŻE ORGINALNA!!!, z najnoiwszym pathem 1.01a.... winda sp2 też spathowana....

 

Tagan 480W u22...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieją może jakieś pencil mody do 8800gts 512mb ?? doszedłem do 780/1944/2200mhz i powyżej już czasem wyskoczy coś, szukam to głównie wyskakują do starego gts do nowego ciężko coś znaleźć konkretnego

Edytowane przez Maciek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i kombinuję i już sam nie wiem: jak zmusić sterowniki aby prędkość wentylka zadawały według krzywej temp/obroty ustawianej w zakładce wydajność a nie suwaczka z prędkością statyczną (stery 177:19)?

Druga sprawa czy można obniżyć taktowanie rdzenia bezpiecznie do połowy obecnych wartości np w czasie oglądania filmów czy to już przesada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i kombinuję i już sam nie wiem: jak zmusić sterowniki aby prędkość wentylka zadawały według krzywej temp/obroty ustawianej w zakładce wydajność a nie suwaczka z prędkością statyczną (stery 177:19)?

(...)

Potrzebny Ci Rive Tuner i takie http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=25...amp;postcount=3 ustawienie :) Co do tych filmów to nie wiem, ale można spróbować, ale z tego co widzę efekty mizerne :sad: U siebie dałem takie takty 325/810/490 (czyli minimum RT) i spadek poboru w 2d (filmy również) to jakieś 3W :D Temperatura spadła o jeden stopień. Jak dla mnie gra nie warta świeczki :? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i kombinuję i już sam nie wiem: jak zmusić sterowniki aby prędkość wentylka zadawały według krzywej temp/obroty ustawianej w zakładce wydajność a nie suwaczka z prędkością statyczną (stery 177:19)?

Druga sprawa czy można obniżyć taktowanie rdzenia bezpiecznie do połowy obecnych wartości np w czasie oglądania filmów czy to już przesada?

A tak naprawdę to co ty masz za grafę jak załadowałeś takie stery.

177.XX to chyba idą do

  • GeForce GTX 280
  • GeForce GTX 260
  • nForce 780a SLI
  • nForce 750a SLI
chyba że się mylę oczywiście posiłkuje się stroną ZIELONYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to co ty masz za grafę jak załadowałeś takie stery.

177.XX to chyba idą do ...

Oczywiście racja. Wersja 175.19. Z ich pobraniem były wczoraj pewne jaja i tyle razy przechodziłem przez stronki iż mi nazwa tych wyższych utknęła w pamięci :)

 

Chemiczny_Ali: Czyli mam rozumieć dodatek do sterów do zarządzania sprzętem wypuszczony przez nvidie w tym wzgledzie sam sobie nie poradzi mimo iż teoretycznie opcję ma...?

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest właśnie usmażysz kartę bo wentyl ma bardzo wysoką granice kiedy zaczyna się szybciej kręcić ale pomocna jest najnowsza Riva polecam bo sam tak zrobiłem i u mnie maxa łapie przy obciązęniu i po przekroczeniu 60stopni tak ustawiłem a przy 50 stopniach śmiga na 35% to wystarczy bez obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest właśnie usmażysz kartę bo wentyl ma bardzo wysoką granice kiedy zaczyna się szybciej kręcić ale pomocna jest najnowsza Riva polecam bo sam tak zrobiłem i u mnie maxa łapie przy obciązęniu i po przekroczeniu 60stopni tak ustawiłem a przy 50 stopniach śmiga na 35% to wystarczy bez obciążenia

Faktycznie - dodatek nvidii ustawia ok jedynie takty ale i to dla jednego profilu. Przy wielu profilach czasem ładuje je a czasem niestety nie (nawet statycznych ustawień) czasem działają a czasem nie niewiedzieć czemu nie (co może się zdecydowanie źle skończyć dla karty).

 

Odnośnie Rivy regulacja działa ok.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, intalowal ktos juz nowe stery 175.19?

ja zainstalowalem i albo XP nadaje sie juz do reinstalki (chociaz ma dopiero ok 4 msc) albo te stery sa do p... np przy wiedzminie obraz zaczal sie przycinac i pojawiaja sie paski jakby byl problem z vsync.

oczywiscie wczesniejsze stery wywalilem drivercleaner'em.

 

i w zwiazku z tym...jakie stery polecacie do naszych 8800gts512?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, intalowal ktos juz nowe stery 175.19?

ja zainstalowalem i albo XP nadaje sie juz do reinstalki (chociaz ma dopiero ok 4 msc) albo te stery sa do p... np przy wiedzminie obraz zaczal sie przycinac i pojawiaja sie paski jakby byl problem z vsync.

oczywiscie wczesniejsze stery wywalilem drivercleaner'em.

 

i w zwiazku z tym...jakie stery polecacie do naszych 8800gts512?

 

pzdr

 

Ja jadę już od jakiegoś czasu na 175.19 i nie zauważyłem nic specjalnego ale te dziwne objawy co piszesz to są mi raczej obce a żeby było weselej to nigdy nie odinstalowywuje starych sterów może to źle ale nigdy nie miałem problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może u siebie na grafice, założone Accelero S1 rev. 2 bo ja sie właśnie bawię i zastanawiam sie jak rozwiązać chłodzenie sekcji zasilającej. otóż wyciąłem taki ładny radiator z jednego kawałka, ale niestety nie trzyma sie na taśmie termo przewodzącej bo przylutowane elementy są na rożnych wysokościach. na oryginalnych chłodzeniu nie było problemu bo tam jest jakaś taka pianka termo przewodząca. bo raczej odsłonięta nie może zostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka tasma, ja probowalem nakleic radiatory pentagrama, 3 nie chcialy sie trzymac, z reszta jakos dalem rade, poki co sie trzymaja ale i tak chce kupic jakas lepsza tasme zeby to lepiej trzymalo, co sadzicie o tej 3M ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam właśnie ta 3M i ona jest bardzo cienka wiec jak jest jednolita równa powierzchnia to nie ma problemu, gorzej jest jak właśnie pisze wyżej, dlatego lepsza by była grubsza, albo szkoda ze nia da sie dostać tej pianki co jest na oryginalnym radiatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem o takim kleju zalmana ale ponoc jak przykleisz to juz nie odkleisz :P

 

ciekawe jak by sie trzymaly radiatorki ktore sa w komplecie z accelero :rolleyes:

Edytowane przez peve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już wiem, zrobię sobie sam radiator przykręcany na sekcje zasilania(podłoże tę oryginalną mate przewodzącą) i na te grzejące sie elementy, z coolera od cpu, tyle ze by mi sie przydał jakiś dremel, no ale nic, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Jakoś poradzimy sobie ręcznie. Dam znać jak mi coś z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brzeszczotem z blachy aluminiowej wycinałem, dałem tę przekładkę pod, na to jakieś radiatorki nakleiłem i śrubami do karty przykręciłem. Albo możesz tę sekcję z fabrycznego chłodzenia odciąć, ja tak zrobiłem z 9800GTX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamuwiłem 8800 GTS 512/256 BFG OC będzie pracował wraz z e8200 lub q6600 ;) Wydajna grafika? Są jakię problemy ( BFG) ?? jak w grach sie sprawdza?:D

zły moment wybrałeś kolego- akurat od tyofnia jest szał na radeona 4850. Karty nv leca na pysk i raczje interesu życia nie zrobileś- karta niezła ale wiele osób teraz preferuje radki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły moment wybrałeś kolego- akurat od tyofnia jest szał na radeona 4850. Karty nv leca na pysk i raczje interesu życia nie zrobileś- karta niezła ale wiele osób teraz preferuje radki.

Moze i radku kupują ale potem będą sprzedawali bo stanieja 9800 gtx, a w usa juz stoją poniżej 200 dolarów. Radki niby maja sie kosmicznie kręcić ale to plotka pewnie tak jak było kiedyś :D .

Szum medialny to podstawa marketingu :D

Edytowane przez ed00s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy chłodzenia z serii Arctic Cooling są naprawdę tak wydajne? zamierzam coś założyć na swoją kartę a te właśnie są w dość przystępnych cenach. Arctic Cooling Accelero S1 Rev.2 lub Auras Fridge to moje dwa typy. warto już zakładać miedziane radiatorki na pamięci czy alu starczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy chłodzenia z serii Arctic Cooling są naprawdę tak wydajne? zamierzam coś założyć na swoją kartę a te właśnie są w dość przystępnych cenach. Arctic Cooling Accelero S1 Rev.2 lub Auras Fridge to moje dwa typy. warto już zakładać miedziane radiatorki na pamięci czy alu starczą?

Alu starczą, Auras Fridge jest nie wart swojej ceny ponieważ jest tylko o parę % wydajniejszy od Accelero S1 Rev2, a kosztuje drugie tyle.

 

 

Ja też na dniach zakupuje Accelero S1 rev2 do tego jakąś 120'tke, aczkolwiek zastanawiam się jak to jest z chłodzeniem sekcji zasilania, można coś kupić, czy samemu trzeba montować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...