Skocz do zawartości
Miedzio

Problem Z Ladowaniem W Acer 4102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem, ze podlaczajac ladowarke do laptopa nie zapala mi sie wogole dioda od ladowania i bateria nie jest ladowana... ale tez nie ubywa jej energi... Tak jakby laptop wtedy pracowal na zasilaczu, ale nie ladowal juz baterii. Dodatkowy objaw jest taki, ze co kilka minut przygasa mi matryca i znow swieci normalnie (pewnie jakies profile po podlaczeniu ladowarki). Objaw znika zazwyczaj po jakims czasie (nie wiem, elementy sie nagrzewaja??). Czasami jak poruszam sama wtyczka to tez potrafi zaskoczyc, ale tutaj tego zupelnie nie rozumiem... bo gdyby byl problem z polaczeniem, to przeciez laptop nie pracowalby tak jakby tylko na zasilaczu bez ladowania... Troche sie zaczynam obawiac, ze to jakis uklad ladowania w laptopie pada/ma zwarcie :( Ktos spotkal sie z takim problemem?

 

PS. Sprobuje jeszcze zalatwic inna ladowarke i zobaczyc jak bedzie sie wtedy zachowywac...

Edytowane przez Miedzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer jest straszny jeśli chodzi o laptopy. Wiem z doświadczenia. Popsuta bateria? To juz w acerze normalne... Tak samo wysiadają inne rzeczy tak jak np. głośniczki w acerze ;/

Edytowane przez 1jaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer jest straszny jeśli chodzi o laptopy. Wiem z doświadczenia. Popsuta bateria? To juz w acerze normalne... Tak samo wysiadają inne rzeczy tak jak np. głośniczki w acerze ;/

Hmm... bateria? Do tej mozliwosci nie pasuje mi fakt, ze czasami jak sie poruszy wtyczka (ale to sa takie kombinacje alpejskie, nie wiem jak to wytlumaczyc), to zaczyna ladowac... :/ Tego laptopa mam ponad 2 lata, uzywam go codziennie czesto tez jako "laptopa", wiec lekko ze mna nie mial :) Koniec koncem jestem zadowolony z jego dzialania. Na razie ten klopot z ladowaniem nie jest uciazliwy (po kilku, kilkunastu minutach laduje normalnie), ale zaczyna mnie to denerwowac i martwie sie, zeby problem nie zaczal sie poglebiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

układ ładowania albo ładowarka :-( Skoro zaczyna ładować po czasie to pewnie kondensatory więc naprawa powinna być w miarę możliwa.

Częściej padają ładowarki gdyż zazwyczaj nie wyciągasz jej z prądu nawet jak nie ładujesz - zużycie materiału.

Tego z wtyczką natomiast też nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...