Skocz do zawartości
Snooze

Nowy Zestaw - Pierwszy Raz Intel C2d Czy Warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniłem z Corsair'ów Twin2x 2x512

 

PS: i wyniki w smarkach podskoczyły w 2001 aż o 10k ;O !

10k? :blink: WoW!

 

Byłem w 10 (!) sklepach. W jednym stwierdzili że po co mi E2160 bo to złom, w pięciu siedzieli jacyś zamuleni posiadaczy zapewne abonamentu WoW a w 4 zostałem poważnie potraktowany. Najwięcej wytargowałem w ... komputroniku - 1170zł. Pytałem ich skąd sklepy internetowe mają tak niskie ceny (np. IP35 za 380zł) to nie wiedzieli bo hurtowe ceny od Polskiego dostawcy wynoszą ponad 420zł. No nic pewnie złoże za te 1170zł. W sumie dołożę 670zł (na swojego starego mam już kupca). Co do pamięci to w weekend wybioręicon_smile3.gif Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co myslicie o tych napieciach ? +12V ?? TO jakis blad ? Co do procka w biosie nic nie zmienialem niby 1,3V - standardowe ustawienia jakie mobo wrzucilo :) a tu pokazuje 1,15 - W tej chwile puscilem go 2x266 - pamiatki 800mhz - potem sie jeszcze pobawie w o/c. Swoja droga to Core 44C na screenie to chyba zasilacz ?

 

Dołączona grafika

 

 

2. Glupie pytanie ... gdzie w biosie moge timingi pamieci zmienic - chodzi mi zmiane CL5 na CL3 ...

 

 

3. Moj palit w cod4 sie grzeje nawet do 52C - 53C na defaulcie - to normalne ?

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co myslicie o tych napieciach ? +12V ?? TO jakis blad ? Co do procka w biosie nic nie zmienialem niby 1,3V - standardowe ustawienia jakie mobo wrzucilo :) a tu pokazuje 1,15 - W tej chwile puscilem go 2x266 - pamiatki 800mhz - potem sie jeszcze pobawie w o/c. Swoja droga to Core 44C na screenie to chyba zasilacz ?

2. Glupie pytanie ... gdzie w biosie moge timingi pamieci zmienic - chodzi mi zmiane CL5 na CL3 ...

3. Moj palit w cod4 sie grzeje nawet do 52C - 53C na defaulcie - to normalne ?

To chyba nie są pytania do dziełu "co kupić"? Poszukaj właściwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zamówiony! Zamówiłem taki jak pisałem wyżej tyle że z pamięciami Patriota zamiast OCZ (2x1GB, 800MHz, CL4) oraz obudową Centurion 534 Lite (bez wentylatora, który zdaje się jest głośny i słaby). Pełny koszt 1100zł lekko po znajomości, ale się udało:)

Teraz tylko czekam do stycznia/lutego i wreszcie zmienię grafę na coś fajnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...