Skocz do zawartości
eXt73

modding rulez !!!! ;) mod SB LIVE! => AUDIGY

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to samo już zamieściłem na dyskusjach.pl ale nie wszyscy tam trafiają więc powtarzam :P :

Panowie zapraszam do odwiedzenia strony:

http://www3.telus.net/henryho/sblive2audigy/

 

a tam stery "zamieniające" SB LIVE w AUDIGY 8)

zainstalowałem i tak ... widzi go jako SB LIVE ... ale jakość dźwięku jest !!!!! lepsza ... i nie są to subiektywne odczucia ... testowałem to na bracie :wink: i on i ja mam "świra" na punkcie jakości dźwięku ... on nawet na wzmacniacze wydaje po 5000 zł :P i naprawdę kontrola szczególnie basu jest lepsza a i separacja kanałów zyskała ... nie wiem co oni z tymi sterami robili :roll: ale działa :lol: pozytywnie na jakość dźwięku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ty powiesz ze pamietasz wszystkie posty jakie były ?? co ma sprawdzqc za karzdym razem czy był czy nie ....a jak ja bym załozył topic typu ATI vs nVidia i co powiesz ze było ok ale moze w tamtym był porownywany gd 3 ti 200 z r 8500 a tu juz inny sprzet ...wszystkim moze sie zdazyc ze ten sam topic walnie a szczegolnie jak jest nowy a tu ban zaraz za takie głupie odzywki powinno sie bana dawac ..zdenerwowałem sie wrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. ja o ty nie słyszałem a czasu na czytanie i tłumaczenie nei mam tam trzeba te 2 stery sciagnac ten 12 mb i 178 czy jeden ten wiedkszy za odp . dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wogole jest głupota tyle kasy na sprzet muzyczny ja mam sb live i sie ciesze i głosaniki 4.1 i mi to starcza ....a po co maiałbym np. na wzmacniacz wygac 15k np. bez sesnu to cyba najrorzsze hobby jakie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może kultury trochę :twisted:

A do raf`a jak jesteś taki gieroj to może listę zrób tych co dają takie same posty i wsadź ją sobie w d### będzie Ci lżej :lol: ... ale serio to może to i denerwujące ale chyba nie wszyscy czytają wszystko ... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może kultury trochę :twisted:

A do raf`a jak jesteś taki gieroj to może listę zrób tych co dają takie same posty i wsadź ją sobie w d### będzie Ci lżej :lol: ... ale serio to może to i denerwujące ale chyba nie wszyscy czytają wszystko ... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Wiem, że temat mocno się przewija i może to już gdzieś było :!: Ale zaryzykuję. Instalnąłem wczoraj moda. Niby wszystko hula. Mam tylko jedno pytanko. Czy w menadżerze urządzeń mam mieć SB Live czy Audigy :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Wiem, że temat mocno się przewija i może to już gdzieś było :!: Ale zaryzykuję. Instalnąłem wczoraj moda. Niby wszystko hula. Mam tylko jedno pytanko. Czy w menadżerze urządzeń mam mieć SB Live czy Audigy :?:  :?:

SB Live WDM YouP-PAX III Audio Processor czy jakos tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupuje wzmachol za 5k tak dla czystej przyjemności itp. to to jest już jest audiofil. Ale taką końcówke za 5k można wykorzystać do głośników tipish estradowych (ofkoz sama końcówka musi być tipish estradowa :)), ale jakie głośniki ma do tego? Bo 1kW wzmachol, a głośniczki 30W to lekka przesada. Z 2 strony jakby miał minimum te 0,5kW głośniki to mu korki w domu je..piiiiip :)

Ja się ciesze wzmacholem 35W, któy na giełzie elektro chodzi po 100zł i się cieszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...