Skocz do zawartości
PaBlO

X1800xt 512mb Vs 7900gs Vs 8600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie: Która karta jest wydajniejsza? Gigabyte 7900gs turboforce czy radek x1800xt 512mb??? I czy tagan 380w pociągnie radka? Bo mam dylemat co kupić. I Czy może kupić inna kartę ( jakieś x1950 pro / 8600gt ) ?

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, najlepiej X1900, najlepsza z tych wszystkich, które wymieniłeś... Jeżeli chcesz DX10, to tylko 8600GT (ATI się nie popisała), jeżeli masz mniej chajsu wybrałbym także ATI X1800xt 512 - więcej pamięci od NVidi, pozatym ten GS jest chyba okrojony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tagan 380w pociągnie radka x1800?

 

raczej sie nie spoci.... wg mnie warto <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> x1800 ze wzgledu na niska cene i dosc wysoka wydajnosc.. oc tez na dobrym poziomie ALE... tylko na odpowiednich sterownikach np:

 

moj radek na catalystach 7.10 czy omegach z tych catalystow sypie sie przy oc rzedu 5MHz na gpu, natomiast przy omega 6.5 catalystach - jak w podpisie. Spokojnie mozna na nim grac w Crysisa wszystko na max 1024x768 AA off.

 

takze wez x1800xl/xt z dobrym chlodzeniem i czekaj na spadek cen ;PP

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz x1800 miałem i chwalę sobie do tej pory. Sterowanie napięciem gpu i mem z poziomu Ati tray tools . Najlepsza karta do oc jaka kiedy kolwiek wyszła!! Ja miałem x1800gto i poleciała na 750 mhz gpu oraz 1500 mhz na memkach. Polecam. Acha miałem to na zasilaczu który dalej mam w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...