Skocz do zawartości
nrl

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Rekomendowane odpowiedzi

z resztą ja nigdy nie mówię nie PCtom ;) 10 lat z blaszakami robi swoje.

 

wracając do tematu, nowością jest zbieranie pkt XP i zdobywanie wyższych rang co przyczynia się do odblokowania kolejnych giwerek, elementów pancerza -głowa,korpus,ramiona,kolana,łydki.. na twarz okulary, maska(np kominiarka) ...(praktycznie można zmieniać każdy element).

co do wyglądu fizycznego: kobieta/mężczyzna, typ twarzy (do wyboru 8 pozycji) i w przypadku kolesia typ zarostu(11 pozycji).

rozgrywka jest niemal identyczna jak w jedynce, narazie jestem dopiero w drugiej 'misji' więc więcej "nowości" nie spotkałem ;]

ogólnie gra wygląda na dodatek niż nowa wersje sygnowana nr 2

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

wracając do tematu, nowością jest zbieranie pkt XP i zdobywanie wyższych rang co przyczynia się do odblokowania kolejnych giwerek, elementów pancerza (praktycznie można zmieniać każdy element).

To jest jednen z najwiekszch idiotyzmow w tej grze. Soreks , ale oni z shootera taktycznego chca zrobic podrobke rpg? To jest zenujace. Po jakiego grzyba mam sie meczyc aby odblokowac lepszy ekwipunek skoro jako czlonek oddzialow specjalnych , z racji urzedu mam do tego nieograniczony dostep? Porazka , gliniarzowi czy wojskowemu przysluguje lepsze uzbrojenie i dostep do niego ma zapewniony , przed misjami sami sie dozbrajaja odpowiednio do dzialan, parodia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego grzyba mam sie meczyc aby odblokowac lepszy ekwipunek skoro jako czlonek oddzialow specjalnych , z racji urzedu mam do tego nieograniczony dostep? Porazka , gliniarzowi czy wojskowemu przysluguje lepsze uzbrojenie i dostep do niego ma zapewniony , przed misjami sami sie dozbrajaja odpowiednio do dzialan, parodia.

... z tym akurat nie trafiles ;D naprawde sie dozbrajaja, szczegolnie u nas wojskowi przed misjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

... z tym akurat nie trafiles ;D naprawde sie dozbrajaja, szczegolnie u nas wojskowi przed misjami ;)

Chyba mnie nie zrozumiales. Parodia jest to , ze w tej grze nie ma pelnego dostepu do arsenalu , ale zrobili odblokowywanie broni. Naprawde , w realu Policja cy wojsko ma dostep do zbrojowni , nieograniczony wedlug potrzeb. Tutaj zrobili jakies bonusy. Kontekst zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jednen z najwiekszch idiotyzmow w tej grze. Soreks , ale oni z shootera taktycznego chca zrobic podrobke rpg? To jest zenujace. Po jakiego grzyba mam sie meczyc aby odblokowac lepszy ekwipunek skoro jako czlonek oddzialow specjalnych , z racji urzedu mam do tego nieograniczony dostep? Porazka , gliniarzowi czy wojskowemu przysluguje lepsze uzbrojenie i dostep do niego ma zapewniony , przed misjami sami sie dozbrajaja odpowiednio do dzialan, parodia.

wystarczy podmiana pliku i wszystkie zabawki mamy odblokowane. problem w tym ze w wielu grach najlepsze zabawki sa na koncu. w momencie gdy gra sie konczy. beznadzieja.

ttp://it.hule.harryda.se/itda04/igoiva/r6v2.cheats-SERBEND0X.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na rok 2008 to cala ta gra jest Parodia :/

Grafika byle jaka , A.I byle jakie

AI owszem trochę szwankuje, ale grafika ? co w niej nie tak... jest ok, niektórzy to już zaczynają myśleć jedynie o fotorealistce

 

wystarczy podmiana pliku i wszystkie zabawki mamy odblokowane. problem w tym ze w wielu grach najlepsze zabawki sa na koncu. w momencie gdy gra sie konczy. beznadzieja.

ttp://it.hule.harryda.se/itda04/igoiva/r6v2.cheats-SERBEND0X.rar

 

no teraz mam wszystko :D ... w tym kilka typów kamuflażu który można dobierać do każdego elementu osobno.

Dołączona grafika

http://img443.imageshack.us/img443/5995/r6...80417181xp7.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/6039/r6...80417175cc5.jpg

http://img365.imageshack.us/img365/1529/r6...80417174ee7.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/5977/r6...80417175ld5.jpg

http://img294.imageshack.us/img294/1318/r6...80417175vh9.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/6946/r6...80417175ty4.jpg

http://img252.imageshack.us/img252/8566/r6...80417175lg5.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/529/r6veg...80417175kx7.jpg

http://img185.imageshack.us/img185/3553/r6...80417175df9.jpg

http://img76.imageshack.us/img76/4562/r6ve...80417175cp9.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/7606/r6...80417175gw1.jpg

 

 

...

pierwszy poważny błąd gry to poziom AI naszych kompanów względem jedynki spadł, potrafią nagle wychodzić przed naszą lufę [; wprost pod ogień nieprzyjaciela ... czasem(narazie dwa razy się to zdarzyło)zacinają się w obrębie danego miejsca przez co do końca mapy idziemy albo sami albo tylko z jedną osoba, co często utrudnia wpady na imprezkę bez pukania :]

...

 

ps

Ci którzy chcą coś dodać na temat gry, skrytykować, pochwalić... dobrze byłoby gdyby pisali więcej niż "du.pa, grafika dno, gra dno, pa pa" - bo tyle to i ja mogę napisać w każdym temacie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

pierwszy poważny błąd gry to poziom AI naszych kompanów względem jedynki spadł, potrafią nagle wychodzić przed naszą lufę [; wprost pod ogień nieprzyjaciela ... czasem(narazie dwa razy się to zdarzyło)zacinają się w obrębie danego miejsca przez co do końca mapy idziemy albo sami albo tylko z jedną osoba, co często utrudnia wpady na imprezkę bez pukania :]

Mam pytanie. Grales moze w GRAWA? Mowisz , ze AI w R6V2 jest slabsze od R6V1 , tymczasem w GRAWIE zrobili parodie. Pamietam misje 4 , od razu pod lufy i koniec tamatu. Wiec - pomagierzy sa jeszcze bardziej durni od GRAWA czy tylko ciut slabsi niz R6V1? Ta akurat miala wzgledem GRAWA swietne AI.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że jedynka była niezła pod tym względem, w dwójce jakoś dziwnie to wygląda, jakby mieli ustawiona mniejszą czułość na to co dzieje się w ich otoczeniu, raz terro przebiegł tuż obok moich kolesi to ci nawet nie drgnęli, sam musiałem go capnąć.

drażni mnie jak w przejściach krzątają się blisko nas, blokują ...zamiast rozejść się na boki.

przeciwnicy jakby też głupsi niż ci w poprzedniej części, ogólnie gra sprawia wrażenie ułomnej i na pewno nie wciąga tak jak R6V(1) .

w GRAW na PC praktycznie nie grałem, w tamtym okresie miałem radeona 9550 więc odpuściłem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

His

 

Zakladam ze wzrok masz OK.

 

Przeciez ta gra ma grafe jak z przed 2 lat , Cieniowanie otoczenia TRAGEDIA

Modele obiektow/Geometria TRAGEDIA

Textury przecietne , jedynie geometria naszych bohaterow jest na calkiem przyzwoitym poziomie

niestety textury na nia nalozone przecietne .

Ta gra to Antyreklama silnika Unreal Engine 3 :)

 

Porownujac ja do rocznego Stalkera , nowego Crysisa i Assassin Creeda a nawet COD4

wypada blado .

 

A jedyne co podtrzymuje ta gre przed upadkiem ,jest jako taka grywalnosc .

Reasumujac ,bylby to bardzo dobry produkt ;) gdyby wyszedl 2 lata temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie to czesc 1 i 2 bardziej mnie wciagnely niz crysis i jego fotorealistyczna grafika. a przelazlem go tylko ze wzgledu na grafe :D

przeciez w jedynce grafika byla taka sama. z reszta tego typu gry nie grafa czyni dobrymi.

AI w GRAW - obie czesci, bylo tragiczne. AI naszych kompanow. tu jest lepiej, o wiele lepiej.

zmiany w stosunku do czesci 1? w pozniejszym etapie gra sie bez druzyny. to jest hardkor:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem jeszcze trochę i AI naszych kompanów spartaczyli kompletnie, w jedynce było świetnie tu jak dla mnie masakryczne...

im dalej tym chyba głupsi.

R6V1 było bardzo fajne, 2 raczej mi się nie podoba.

 

obecnie chyba jedyną dobrą grą w roku 2008 na PC jest Assassins Creed, R6V2 spartaczone, euro 2008 - bida jak co roku, i to tyle z bardziej medialnych tytułów.

jedyne co mamy to wyścig na rynku sprzętu komp

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie R6V1 tez bardziej wciagal w wir walki , czasy sie zmienily ,czlek wymaga wiecej

wiec dwojka po 30 minutach niestety poszla w odstawke .

Z dobrych gier warto czekac na Stalkera C.S no moze cos jeszcze ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w jedynce grafika byla taka sama.

 

 

z reszta tego typu gry nie grafa czyni dobrymi.

Właśnie o to chodzi, że jest taka sama, a brak postępu to krok wstecz ...

 

Zgoda, że nie grafa jest tu najważniejsza ale śmieszy mnie jak widzę na wysokim poziomie odwzorowanych własnych kompanów na tle przeciętnej grafy - inne postacie to rozmazane textury.

 

 

Również według mnie jedynka była lepsza. Przeważnie tak jest, że 2 gie części nie zaskakują i są wtórne.

 

Z błędów AI: podchodzę do gościa który stoi bokiem ale nie na tyle, by mnie nie widzieć, odpalam więc do niego z metra ... i widzę jak mi nabija punkty za "strzał z bliska" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z błędów AI: podchodzę do gościa który stoi bokiem ale nie na tyle, by mnie nie widzieć, odpalam więc do niego z metra ... i widzę jak mi nabija punkty za "strzał z bliska" :lol2:

Jaki błąd AI :rolleyes: ?A Ty się nigdy nie zagapiłeś? :wink:

No cóż -fanem jestem pochodnych pomysłów T.Clancy'ego więc i to pomęczę.Niestety coraz bardziej gra mi przypomina "sławę"(a dla mnie knota ,bo co mnie tryb multi jak nie gram w sieci?) czyli Gears of War -bieganko od przeszkody do przeszkody w jasno określonym kierunku.Grafika mi zwisa bez zmian wielkich -już nazmieniali Gothic 3.To ja dziękuję za takie zmiany :lol2: .AI -no jednak jest tu pipa i tyle.Chyba chcieli więcej "płytkich" przyciągnąć do gry i tak nam Tęcza 6 od niemal symulatora, przez taktykę do strzelanki zmierza podłej...A zresztą inna kwestia -rzygam już tym Vegas.Co się tak usrali na nie?Fabułę można spokojnie dopasować było do ciekawszych miejsc.A tu mamy "zabawkę" i marzenie zjadaczy kalorii na skalę przemysłową -batonik "Vegas" :mad: .Się by po lesie pohasało w.....no to na "b" co Szkoci wymyślili do maskowania.To wdzianko z troczków("snajperskie").Ale w lesie nie ma ścian i AI musi być lepsze ,bo inaczej -konkurs kto szybciej strzeli....Tu -cóż: wyłazisz "łbem" za winkiel i puf puf.Jakoś ducha to straciło.Kretynów z drużyny żeby na deki z gwoździami nie włazili trzeba będzie czasem z tyłu trzymać...Za mało świeżości wnieśli i nieco udupili to co było.Ale wiecie co?Może podsumuję do siebie jak...skończę.

A i tak mi się gra lepiej niż w Crysis -palmy i nadludzko spostrzegawczy Koreańczycy o łbach bullet proof.....bueeee

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcówka gry totalny arcade !!!! zakończenie -szkoda cokolwiek pisać, nie dość że ostania misja (poprzednia też nie lepsza gdy walczymy w pojedynkę) zabugowana to jej przebieg ... DNO! tego w R6 jeszcze nie było, nawet w jedynce Vegas! totalna profanacja tytułu, tak jak EA zniszczyło serie NFS, tak UBikacja R6.

 

ocena 4.5/10

 

jedynce dał bym (8/10)

 

czego oczekiwałem po nr 2? wystarczyło to co w 1 +możliwość ingerencji w postać, czyli 'nowość' w dwójce, i nic więcej, niestety paradoksalnie jest znacznie mniej...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety grafika to jakieś dno !!!!!!!!!!!!!!!, o niebo lepiej prezentuje się CoD4. Na początku myślałem, że mam tekstury na medium, albo na low, ale tam czegoś takiego w opcjach nie ma, więc nie zostaje nam nic innego, jak tylko rozkoszować się grafika sprzed dwóch lat. Z grywalnością też ma się wrażenie, że "to już było", Vegas jeden był ok, ale dwójka na 2008 rok z taką grafą!!!! to max 5/10 - ewentualnie przy cenie 39,99zł to te 8.5/10.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest chyba nieco do poprawki możliwa - w doc&sett jest gdzieś(nie jestem w domu -nie pamiętam) plik coś z RS6???.ini -można tam coś zmienić...i może działa :blink: Zmieniłem cienie z 768 na 1024 i może są faktycznie ładniejsze."Włączyłem"(?) multisampling ale już gry nie miałem czasu odpalić.Dziś się pobawię.Jestem w misji bibliotecznej i ...gra się fajnie.Oczywiście to już niemal nie RS ale...

Co mnie uderzyło to mniej taktyki ,a więcej strzelania.Jakoś tak czuję ,że mniej sensu mają wspólne ataki na "trzy ,czte...ry".Nie wiem czemu.To się utrzyma -trend wypośrodkowania gier dla "szerszego odbiorcy" oznacz więcej gier...dla kretynów.Przykre ale prawdziwe.W sumie Vegas 3(nie -proszę.Już nie Vegas!) może zrobią z samym celowniczkiem i będziemy zbierać bonusy(fotki żołnierzy różnych kampanii) :razz: .A wystarczyło dodać nieco Splinter Cella do RS LV1...niewiele -krycie i skradanie(ale nie aż takie jak w SP), zasadzki , nieco gadżetów, klimatu włażenia po cichu ,by kilim plus włażenia z hukiem ,by kilim :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje wrazenia.

 

Na początku warto wspomnieć, że gre ukończyłem już. Była troszke dłuższa niż COD4.

Cena jest bardzo dobra.

 

Podoba mi sie zbieranie doswiadczenia i nagród, szkoda tylko, ze tak latwo mozna odblokowac wszystko. Ale ja odblokuje sam.

 

Co do AI przeciwników to... Kampanie przeszedłem na Normal, ale Terrorist Hunt na najwyzszym poziomie trudnosci (wszystkie plansze).

Roznica w inteligencji wtedy jest kolosalna. Ciezko jest to przejsc, chyba ze sie ma na to sposob.

Przeciwnicy moze nie sa madrzejsi ode mnie, bo przeszlem, ale dzięki temu, że jak ja popełniają oni błędy, udało mi sie ten tryb ukonczyc ;)

 

Co do kompanów to fakt, ze zdarzyło się ze gdyby nie ja to ktos by oberwał kulkę, ale fajna sprawa;)

 

Co do grafiki to jest duzo gorsza od GOW, który mi na maxa chodzil bez przyciec a z Vegas 2 juz tak kolorowo nie jest :|

 

Tekstury to sa fajne tylko nasze i kompanów, ale juz bronie sa strasznie lipne.

Strasznie kolorowo w tej grze.

Błąd to to, ze palec trzymaja na spuście, a nie powinno tak byc ;)

GOW2 bedzie mial mozliwosc rozwalania scian itd. szkoda, ze w Vegas2 tego nie wykorzystali, a to przeciez ten sam silnik.

 

Nie wiem czy tak mialo byc ale slychac co robia nasi kompani nawet jak sie ich wysle daleko ;) Mozna to tlumaczyc tym, ze kazdy ma mikrofon, ale przez to nie wiem czy ktos sie nie zbliza.

 

Osobiscie mi sie gra podoba.

 

A teraz MEGA PYTANIE.

Działa Wam tryb MULTIPLAYER, LAN?

Jakieś błędy mam, nawet jak chce sie zalogować :/ Ktoś gdzieś pisał, że ma wyjść Patch, ale na forum UBI nic nie pisza o tych trybach na PC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

His

 

Widzisz , wyszlo na to ze sie zgadzamy co do tej gry .

Zrobili poprostu gniota na odwal sie ,zero przylozenia do detali otoczenia ,modeli , obiektow

A.I oraz textur ,zrobili poprostu gierke dla luznych fanow konsoli i muzyki techno

czyli troche ponizej przecietnych wymagan userow tego forum ;)

 

 

no moze troche bardziej niz poniezej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje wrazenia.

 

Na początku warto wspomnieć, że gre ukończyłem już. Była troszke dłuższa niż COD4.

Cena jest bardzo dobra.

 

Podoba mi sie zbieranie doswiadczenia i nagród, szkoda tylko, ze tak latwo mozna odblokowac wszystko. Ale ja odblokuje sam.

 

Co do AI przeciwników to... Kampanie przeszedłem na Normal, ale Terrorist Hunt na najwyzszym poziomie trudnosci (wszystkie plansze).

Roznica w inteligencji wtedy jest kolosalna. Ciezko jest to przejsc, chyba ze sie ma na to sposob.

Przeciwnicy moze nie sa madrzejsi ode mnie, bo przeszlem, ale dzięki temu, że jak ja popełniają oni błędy, udało mi sie ten tryb ukonczyc ;)

 

Co do kompanów to fakt, ze zdarzyło się ze gdyby nie ja to ktos by oberwał kulkę, ale fajna sprawa;)

 

Co do grafiki to jest duzo gorsza od GOW, który mi na maxa chodzil bez przyciec a z Vegas 2 juz tak kolorowo nie jest :|

 

Tekstury to sa fajne tylko nasze i kompanów, ale juz bronie sa strasznie lipne.

Strasznie kolorowo w tej grze.

Błąd to to, ze palec trzymaja na spuście, a nie powinno tak byc ;)

GOW2 bedzie mial mozliwosc rozwalania scian itd. szkoda, ze w Vegas2 tego nie wykorzystali, a to przeciez ten sam silnik.

 

Nie wiem czy tak mialo byc ale slychac co robia nasi kompani nawet jak sie ich wysle daleko ;) Mozna to tlumaczyc tym, ze kazdy ma mikrofon, ale przez to nie wiem czy ktos sie nie zbliza.

 

Osobiscie mi sie gra podoba.

 

A teraz MEGA PYTANIE.

Działa Wam tryb MULTIPLAYER, LAN?

Jakieś błędy mam, nawet jak chce sie zalogować :/ Ktoś gdzieś pisał, że ma wyjść Patch, ale na forum UBI nic nie pisza o tych trybach na PC :/

Niestety z tym nie mogę się zgodzić. Inteligencja przeciwników jest identyczna jak nie gorsza :sad:. W Terrorist Hunt wystarczy zabić jednego przeciwnika i odczekać kilka sekund aż zjawi się reszta (czasami nawet cały team).

Mapy z tego co zauważyłem są podzielone na strefy. W każdej strefie przebywa kilku przeciwników którzy uaktywniają się po wejściu do niej (tylko przez nas). Kompani to prawdziwe maszyny do zabijania. Dobrze poprowadzeni zmiotą wszystko przed sobą. 2 na 10 to dla nich małe piwo .

Grę ukończyłem na najwyższym poziomie zarówno SP jak i Terrorist Hunt. O grafice nic nie będę pisał bo każdy widzi jaka jest :( czyli nieciekawa. Co do samej gry grało mi się zdecydowanie gorzej niż w część pierwszą. Może dlatego, że brakowało mi misji w kasynach. Które tak dobrze wspominam z części pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompani to prawdziwe maszyny do zabijania. Dobrze poprowadzeni zmiotą wszystko przed sobą. 2 na 10 to dla nich małe piwo .

tak jest w wersji na X'a, grając na PC kolesie z drużyny przemieszczają się jak naćpani, czasem terro strzelają do nich a ci stoją jak wryci do momentu kiedy nie dostaną.

kryjąc się za przeszkodami praktycznie w ogóle się nie wychylają by odpowiedzieć ogniem, w R6V1 AI naszych było świetne, tu w wersji na pc programiści sknocili kod gry ...bez łatania sie nie obejdzie z pewnością

 

 

@Mario2k, nie mogłem uwierzyć że dwójka jest tak skopana więc się trochę wstrzymywałem z oceną [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 tryby działania drużyny. Nie zapamiętałem nazwy, ale w trybie pierwszym, gdzie polecenia sa kolorem siwym oznaczone, wtedy nasi nie reaguja, chyba, ze zostana zaatakowani (fajny motyw jesli chcemy sami nazbierac punktów). Jesli klikniemy u mnie na G, to wtedy tryb zmienia sie na czerwony i atakuja wszystko co sie rusza :) To mi sie podoba akurat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod G mamy tryby "assault" oraz "infiltrate", zmiana sposobu działania> infiltrate -broń lekka z tłumikiem oraz 3 sposoby wjazdu "z granatem hukowo-oślepiającym, bezpośrednio, gaz" ....>assault -broń ciężka, "wysadzanie drzwi, bezpośrednio, granat odłamkowy" .

 

oba tryby nie mają wpływu na AI naszych, to idioci w każdej sytuacji xD

grając w trybie realistic nasza frustracja może sięgnąć zenitu, bo OpFory potrafią czasem nieźle dać w kość a przecież z sobą mamy takich debili

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z Tobą.

Tłumik zakładają jeśli i my posiadamy. Kiedy my sciagam oni tez, bez wzgledu na tryb.

W Assault strzelaja jak tylko zobacza, a w infiltrate tylko jak ktos zacznie pierwszy do niech strzelac.

Grałem w gry gdzie kompani byli tak daremni, ze bez nich gralo sie lepiej, tutaj nie jest tak tragicznie jak piszecie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...