Skocz do zawartości
Liquid

Płyta dla AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Którą wybrać Soltek SL-75DRV5 czy ASUS A7V333?

W.g mnie obydwie plyty sa troszke skopane.Na solteku powyzej fsb 150 raczej nie pojdziesz,a asus ma problemy ze stabilnoscia.Wez lepiej MSI KT3 Ultra(450zl),lub jesli dysponujesz kwota ok.620zeta to KT3 Ultra-ARU (Raid,USB2.0,6ch sound).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem tak:

JAk bym teraz coś miał zmieniać to bym brał coś z MSI albo Asusa,

Ale bym się tez zastanawiał nad Gigabyte Soltek albo EpoX.

Ale chyba Asus i MSI by głównie wchodziło w gre.

PS: Nie patrz na cene płyty (nie biuerz taniej tak jak ja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W.g mnie obydwie plyty sa troszke skopane.Na solteku powyzej fsb 150 raczej nie pojdziesz,a asus ma problemy ze stabilnoscia. '

 

Ze jak !!!!! masz ta plyte skoro tak mowisz ??????

 

Jak nie to nie zabieraj glosu !!!!!!

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W.g mnie obydwie plyty sa troszke skopane.Na solteku powyzej fsb 150 raczej nie pojdziesz,a asus ma problemy ze stabilnoscia. '

 

Ze jak !!!!! masz ta plyte skoro tak mowisz ??????

 

Jak nie to nie zabieraj glosu !!!!!! 

 

Arek

Widzę że na niezłej magistrali tego swojego durnia puściłeś.Zapodałbyś jeszcze jego serię(pewno AHLCA).Mój na 166 też latał ale brak dielnika PCI 1/5,więc nie chciałem ryzykować dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W.g mnie obydwie plyty sa troszke skopane.Na solteku powyzej fsb 150 raczej nie pojdziesz,a asus ma problemy ze stabilnoscia. '

 

Ze jak !!!!! masz ta plyte skoro tak mowisz ??????

 

Jak nie to nie zabieraj glosu !!!!!! 

 

Arek

klijent rozsmieszasz mnie :D ,forum jest po to by sie wypowiadac.A co do twojego cudownego Asusa to zobacz tu :www.in4.pl/recenzje/msi_asus_kt333/3.htm , jak sie pieknie wyklada w 3D Marku,problemy ze stabilnoscia mieli tez na twojepc.pl to ze masz ta plyte to nie znaczy ze jest najlepsza na swiecie,bede zabieral glos kiedy bede chcial czy ci sie to podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Widzę że na niezłej magistrali tego swojego durnia puściłeś.Zapodałbyś jeszcze jego serię(pewno AHLCA).Mój na 166 też latał ale brak dielnika PCI 1/5,więc nie chciałem ryzykować dysku.

 

No masz racje co do serii :D ,u mnie na wiecej wiecej pamiatki nie pozwalaja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klijent rozsmieszasz mnie :D ,forum jest po to by sie wypowiadac.A co do twojego cudownego Asusa to zobacz tu :www.in4.pl/recenzje/msi_asus_kt333/3.htm , jak sie pieknie wyklada w 3D Marku,problemy ze stabilnoscia mieli tez na twojepc.pl to ze masz ta plyte to nie znaczy ze jest najlepsza na swiecie,bede zabieral glos kiedy bede chcial czy ci sie to podoba czy nie.

 

Wiesz co klijent , to jest recenzja najgorsza jaka w zyciu widzialem( koles nic nie pisze o wersji biosu ) , zreszta wykonywal ten test bardzo szybko po wyjsciu tego modelu !!!! , Epox jeszcze dotad nie wypuscil dobrego Biosu do kt333( poczytaj sobie o Asusie na zagranicznych serwisach ) .

I jak mozesz to mnie nie obrazaj , koles chce kupic plyty ktore kosztuja tyle samo, a ty mi tu wyjezdzasz o cudownym Asusie ( pare postow wczesniej napisalem ze te dwie inne plyty tez sa dobre )

"jak sie pieknie wyklada w 3D Marku" wlasnie tego nie lubie czytaj sobie troche lepsze serwisy , a jak bys chial wiedziec to w 3dmarku na starym voodoo mam 3600punktow i nic mi sie nie wyklada !! wiec jak mozesz to nie zabieraj glosu po przeczytaniu jednej kiepskiej recenzji!!!!!!

Ja na nowym biosie wyciagam 180Mhz fsb , zrobilem juz tam na dwoch durniach nie wazne z jakiej seri .

Po prostu Asus jest wielki :) .

Arek

 

P.S. Tu masz recenzje Asusa na nowych biosach , chociaz jeszcze na nich nie wyciagalem 180 fsb .

http://www.tweakers.com.au/articles/mother...7v333/page1.asp

Zaraz jeszcze cos znajde to sie moze sie juz nie bedziesz odzywal na ten

temat :) .

Tu masz jeszcze jeden ludzie zwracaja uwage ze bios jest jeszcze nie dopracowany

http://www.tweaktown.com/document.php?dTyp...dId=228&dPage=1

Ale i tak smiga az milo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt że Asus zawsze robił jedne z najlepszych płyt ale ostatnio coś im gorzej wyszło co nie znaczy że żle nadal są to jedne z lepszych płyt ale już nie najlepsze :)

Bierz EPOXA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klijent rozsmieszasz mnie :D ,forum jest po to by sie wypowiadac.A co do twojego cudownego Asusa to zobacz tu :www.in4.pl/recenzje/msi_asus_kt333/3.htm , jak sie pieknie wyklada w 3D Marku,problemy ze stabilnoscia mieli tez na twojepc.pl to ze masz ta plyte to nie znaczy ze jest najlepsza na swiecie,bede zabieral glos kiedy bede chcial czy ci sie to podoba czy nie.

 

Wiesz co klijent , to jest recenzja najgorsza jaka w zyciu widzialem( koles nic nie pisze o wersji biosu )  , zreszta wykonywal ten test bardzo szybko po wyjsciu tego modelu !!!! , Epox jeszcze dotad nie wypuscil dobrego Biosu do kt333( poczytaj sobie o Asusie na zagranicznych serwisach ) .

I jak  mozesz to mnie nie obrazaj , koles chce kupic plyty ktore  kosztuja tyle samo, a ty mi tu wyjezdzasz o cudownym Asusie ( pare postow wczesniej napisalem ze te dwie inne plyty tez sa dobre ) 

"jak sie pieknie wyklada w 3D Marku" wlasnie tego nie lubie czytaj sobie troche lepsze serwisy , a jak bys chial wiedziec to w 3dmarku na starym  voodoo mam 3600punktow i nic mi sie nie wyklada !! wiec jak mozesz to nie zabieraj glosu po przeczytaniu jednej kiepskiej recenzji!!!!!!

Ja na nowym biosie wyciagam 180Mhz fsb , zrobilem juz tam na dwoch durniach nie wazne z jakiej seri  . 

Po prostu Asus jest wielki :) . 

Arek

 

P.S. Tu masz recenzje Asusa na nowych biosach , chociaz jeszcze na nich nie wyciagalem 180 fsb . 

http://www.tweakers.com.au/articles/mother...7v333/page1.asp

Zaraz jeszcze cos znajde to sie moze sie juz nie bedziesz odzywal na ten 

temat  :) .

Tu masz jeszcze jeden ludzie zwracaja uwage ze bios jest jeszcze nie dopracowany 

http://www.tweaktown.com/document.php?dTyp...dId=228&dPage=1 

Ale i tak smiga az milo .

Niechce mi sie z toba klucic,ale musisz przyznac ze sa plyty lepsze niz A7V333.MOIM ZDANIEM lepsza jest KT3 ULTRA-ARU,ale to jest moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac.Do O/C lepszy bedzie Epox,natomiast MSI ma lepszy stosunek wydajnosci do ceny.Ja bym bral MSI zamiast Asusa.Podoba mi sie ta wersja A7V333 z FireWire ale jak dla mnie to juz za duzo kasy.Proszecie tylko nie nazucaj innym wlasnego zdania,chyba ze zakochales sie w Asusie i nie jestes zdolny do obiektywnej oceny.Skonczmy ten temat bo takie naskakiwanie na siebie niema sensu.Ja wiem swoje a ty wiesz swoje i zostanmy przy tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi sie z toba klucic,ale musisz przyznac ze sa plyty lepsze niz A7V333.Na zachodnich serwisach ta plyta tez nie blyszczy(tzn.nie jest najlepsza).MOIM ZDANIEM lepsza jest KT3 ULTRA-ARU,ale to jest moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac.

 

Mysle ze sie nie klucimy tylko wymieniamy poglady :) , skoro masz ta plyte, badz zetknales sie z nia , i wiesz jak sie na niej pracuje!! .

Ja nie twierdzilem ze Asus jest najlepszy , ale napewo nie odbiega od Msi, dla ciekawostki ja tobie podam link gdzie Msi z wydajnoscia stoi bardzo kiepsko :) chociaz powtarzam , co innego testy a co innego jak masz ta plyte w domu i na niej pracujesz jakis czas .

 

MSI KT3 Ultra-ARU: Strong on Features, Weak on Performance

http://www.tomshardware.com/mainboard/02q2...9/kt333-20.html

 

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz EpoX na kt333 jest najlepszy do o/c i wogóle,napięcie procesora do 2.2V ,pamięci 3.2V.

Pamieci 3.2V :)

 

Dowcipnis jakis.

Ma byc 3.3V defaultowo... HEHE

No chyba jednak dla DDR to 2,5V domyślne (większość płyt pozwala na zwiększenie do 2,7V) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz EpoX na kt333 jest najlepszy do o/c i wogóle' date='napięcie procesora do 2.2V ,pamięci 3.2V.[/quote']

 

Pamieci 3.2V :)

 

Dowcipnis jakis.

Ma byc 3.3V defaultowo... HEHE

 

No chyba jednak dla DDR to 2,5V domyślne (większość płyt pozwala na zwiększenie do 2,7V)

 

Tia tylko ze ja na Asusie bez zmiany napiecia wyciagam 180 Mhz .

 

Pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...