Skocz do zawartości
Zigi

Dla Zainteresowanych Dellami Vostro

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że nie zdradzę wam żadnej tajemnicy jak podam, iż właśnie dostałem maila od Della.

Z okazji otwarcia fabryki w Polsce urządza promocję (oferta ważna do 14 grudnia 2007r):

 

Vostro 1500 - 2799 netto [z Vatem: 3414]

(c2D 2GHZ 2x512 GF8400, HD 120Gb,kamera, wi-fi (a,b,g), bluetooth + 2 lata gwarancji+Vista Busines)

 

Vostro 1700 - 2999 netto [z Vatem: 3658]

(c2D 2GHZ 2x512 GF8600, HD 120Gb,kamera, wi-fi (a,b,g), bluetooth + 2 lata gwarancji+Vista Busines)

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka kalkulacja na allegro vostro 1500 w takim konfigu to okolo 3400 zl, na dell usa 900$ ( ca 2300 zl), do tego indywidualnym klientom nie sprzedaja.

 

Wniosek: niech sobie wsadza taka promocje ;)

 

BTW:

Jak chcecie cos zadzialac w sprawie indywidualnych klientow della w PL to mozecie zaglosowac na stronie dell ideastorm tu:

http://www.ideastorm.com/article/show/7491...ublic_in_Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trud i przebrnąłem przez konfiguracyjną stronkę - wynik 1161$ a nie 900. Co po szybkim przeliczeniu po kursie średnim daje 2867.

Ciekawe jak jest tez z gwarancją z USA - czy zapukają do drzwi tak jak to jest w wydaniu polskim?

A co do cen z allegro toż widać iż aukcja dziś wystawiona i już uwzględnia dostawę w nowej cenie. Aby być konkurencyjni wystawili cenę "aż" o 14 zł niższą :). Zresztą akurat dla mnie ciekawsza jest cena Vostro 1700.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zapytałem w innym temacie: dlaczego różnica w cenach na stronie np. kanadyjskiej a polskiej, po przeliczeniu, za tego samego lapa jest np. 2000zł? Jak wygląda kupno ze strony della będąc w kanadzie (mogę kupić na osobę tam mieszkającą na stałe)? Zamierzam zmienić laptopa na święta i przyznam, że ceny delli są śmiesznie niskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...