Skocz do zawartości
sebeusz

Karta Tv Leadtek Tv2000 Xp Expert - Problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam z ta kartą jeden problem pilot nie chce działać. Na samym początku jak go podłączyłem to działał ale później już nie. Wiem, że wszystko jest dobrze podłączone. Opcja Remote Controller ustawiona na ENABLED. Więc sam już nie wiem co jest. Baterie są nowe na 100% sprawne. Gdzieś wyczytałem w necie, że coś jest nie tak ze sterownikami do tej karty i trzeba jakiegoś patcha dograć aby pilot działał. Czy ktoś miał taki problem z ta kartą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myśle, że może to być wina kabelka z czujnikiem. Ale jak się mogł uszkodzić przecież jak go wyciągnołem z pudełka i podłaczyłem to pilot działał. Tylko później coś zaczeło świrować. Być może jest to też wina sterowników, choć te też instalowałem drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Aby pilot dzialal obok zegarka musi byc odpalony wizard od pilota , a ten jest w katalogu instalowanego programu , zolta ikona z baba na miotle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pilot dzialal obok zegarka musi byc odpalony wizard od pilota , a ten jest w katalogu instalowanego programu , zolta ikona z baba na miotle.

jest odpalony itp i nic zero reakcji... brak slow juz probowalem wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Reinstalacja sterow to raz.

 

Dwa - sprawdzic przerwania w biosie lub w windowsie bo czesto piloty nie dzialaja przez konflikty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze sam pilot :

Sprawdzanie czy pilot wysyła wiazke promieni podczerwonych

 

Bierzesz aparat fotograficzny lub kamerke internetowa nakierowywujesz na nia pilota i jesli widac ( czasami rozne kolory sie pojawiaja najczesciej niebieskie swiatło ) to pilot jest ok...

 

Zeby sprawdzic diode IR odbiorcza to juz troche wyzsza szkoła jazdy i bez oscyloskopu sie nie obedzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak sprawdzalem juz wszystko jak mowilem tuner jest nowka kupiony w sklepie instalowanie sterow z plyty, z internetu ze strony producenta itp nic nie dalo reinstalowanie sterow itp tez nic.. ikonka pilota jest na pasku zadan czy jak on sie zwie, programy dziala ok ale pilot zero reakcji zmienialem baterie itp sprawdzalem poprzez cyfrowke wszystko dioda swieci itp.. teraz mam viste i to samo zero reakcji na pilot a reszta dziala ok.. juz sam niewiem co zrobic by to zadzialalo...

 

 

EDIT:

 

i dziala:) wymienilem czujke od pilota w serwisie i dziala wszystko ok:P

Edytowane przez haszczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...