Skocz do zawartości
s0named

2gb Ddr2 Do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

adaty masz na allegro cośtam ++,, od arche doszły ostatnio na jakiś niby gorszych d9 a ~900mhz 4-4-4 na lajcie

 

-> 199zł

 

edit: sam kupowałem a nie pamietam ;]

http://allegro.pl/item276610622_a_data_ext..._4_4_12_oc.html

 

189zł

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto doplacac do nich zamiast Kingstonow?

Widze ze u jednego kolegi te Kingstony poszly na 900MHz

Ma teraz 4GB Kingstonów 667Mhz CL5 do testów i kazda kosteczka lata 1020Mhz-1030Mhz CL5 przy 2.3V :) na AB9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie do podobnego zestawu (tyle, że e2160) zamówiłem Corsairy ... 164zł :) Ot tak, dla radiatorków :) Jutro mam nadzieję wszystko odbiorę.

Z Kingstonami jest ten problem, że chyba tylko Elpida nadaje się do kręcenia więc trzeba trafić (lub zakupić o kilka zł droższe na allegro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wystrzegam tych "radiatorów", zwykle działają raczej jak izolator. Jeśli ma się dobry przewiew w puszce to czasem lepiej jest bez, gdy powietrze owiewa same pamięci. No chyba, że ktoś ma kości za 500zł i chłodzenie na h-rurkach ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :)

Jeszcze jedno:

Bo do wyboru sa jeszcze dosyc ciekawe Patrioty ...

 

http://www.gral.pl/preview/PatriotMemory/D...DualDDR2CL4_75/

http://www.gral.pl/preview/PatriotMemory/D...DualDDR2CL5_41/

 

A te kingstony wygladaja tak :

http://www.gral.pl/preview/Kingston/DDR220...BDualDDRCL5_00/

 

Co lepiej sie wykreci ? ;) Nie mam pojecia czym sie kierowac przy wybieraniu tych Kingow i co brac pod uwage rozpatrujac ich potencjał O/C wiec sami najlepiej napiszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podobny tez mam problem. Posiadam Pentiuma E2140, ktory leci na 3,2Ghz 1,385v, plyte glowna ABIT P35-E. Nie wiem jak z dalszym podkrecaniem, bo zestaw jeszcze nie byl podlaczy :) Zastanawiam sie czy brac Kingstony na elpidach ( parke mozna wyhaczyc za ok 130-140zl )czy jednak doplacic i kupic cos na kostkach Micron D9. Na allegro znalazlem dwie aukcje z czego jedne to GOODRAM PRO 900. Ponoc leca na 1280mhz 5-5-5-12 przy napieciu 2,5v. Znalazlem tez fajne pamiatki A-DATA VITESTA EXTREME 800+, ktore kosztuja 189zl. Pytanie teraz, ktore wziac ? :unsure:

Edytowane przez Grzesiek_KB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podobny tez mam problem. Posiadam Pentiuma E2140, ktory leci na 3,2Ghz 1,385v, plyte glowna ABIT P35-E. Nie wiem jak z dalszym podkrecaniem, bo zestaw jeszcze nie byl podlaczy :) Zastanawiam sie czy brac Kingstony na elpidach ( parke mozna wyhaczyc za ok 130-140zl )czy jednak doplacic i kupic cos na kostkach Micron D9. Na allegro znalazlem dwie aukcje z czego jedne to GOODRAM PRO 900. Ponoc leca na 1280mhz 5-5-5-12 przy napieciu 2,5v. Znalazlem tez fajne pamiatki A-DATA VITESTA EXTREME 800+, ktore kosztuja 189zl. Pytanie teraz, ktore wziac ? :unsure:

microny lubia padac ,zreszta po co tobie 1200mhz na pamieciach? bierz A-DATA ,choc na kingstonach 1000mhz tez zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na patriotach 800mhz(4-4-4-12) tez zrobisz 1066mhz...sa w cenie do 200zł na allegro, lub sklepach netowych

 

a adaty jak wynika z testow na guru3d tez sie pieknie kręca i maja spoo cene

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam mikrony lubią padać :] pewnie lubią padać jak im się podaje 2,5v na dłużej

 

ja bym brał adaty,, 30zł różnicy a zrobią na 4 to co kingi na 5 i to jeszcze na pewno a nie jak sie trafi ;) w spr tych pamięci dzwoniłem do arche, powiedzieli jakie oznaczenia. na forum jest topik o nich i można sobie wyczytać jakie kostki - zamówiłem i dostałem d9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...