Skocz do zawartości
cavarr

Napisy.info

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie WTF ??? :blink:

 

Dlaczego zniszczyliście sami ten serwis..., tę piękną i wspaniałą inicjatywę?

http://napisy.info/forum/index.php?showtop...amp;#entry73870

 

Czyżby Stowarzyszenie Filmowców Polskich - ZAPA..., przystąpiło do ataku na serwis NAPiSY.info???!!!

http://napisy.info/forum/index.php?showtop...amp;#entry71278

 

napisy.info is dead?

Tak by wynikało z opublikowanego na stronie głównej newsa. Jednak policja do tej pory nie potwierdziła tych doniesień. Najwyraźniej nie miała czego...

 

Pełna treść "oświadczenia" brzmi:

Serwis NAPiSY.info bez filmów? Tak, to można zrozumieć, tym bardziej, że tak właśnie przez zdecydowaną większość czasu drzewiej (dawniej) bywało, ale tenże sam serwis bez napisów???!!! A jakże: serwis bez napisów, a Szklarski zatrzymany przez Policję!!! O tym wszystkim możecie przeczytać na Forum (zarejestrowani użytkownicy) i zanim "odpalicie" swoje stronki, serwisy, programiki z napisami, torrentami, sumami kontrolnymi, etc. dobrze się zastanówcie!!! Takie igranie z prawem, z czyjąś własnością - w tym własnością intelektualną i dla Was może się przykro zakończyć!!!

Autor posługuje się wyjątkowo interesującym nickiem - "Biuro RPiKGSP". Nie trzeba tłumaczyć chyba, że takowe nie istnieje.

Do tego nieoficjalny (lub jeśli ktoś woli - szczeniacki) język oświadczenia również każą uznać wiadomość za, co najmniej, wątpliwą. Na niekorzyść przemawia również fakt, iż na forum nie ma żadnej informacji (kolejne wątki są usuwane). A jedynym serwisem, który odważył sie opublikować się tę informację, jest www.wiadomosci24.pl.

 

Warto dodać, że jedyną niefunkcjonalną częścią serwisu jest baza danych.

 

Nowa forma promocji? Czy może włam?

 

Trudno określić to jednoznacznie, ale włamanie wydaje sie być bardziej prawdopodobne. Primo, podejrzewając o nie konkurencję, można łatwo dostrzec logiczne wytłumaczenie sensu - tj. zniechęcenie użytkowników do serwisu. Secundo, znaleziona możliwość ataku przez SQL Injection pozwoliła usunąć (zablokować) wpisy z bazy, dodać newsa i użytkownika (ew. zmiany hasła admina). Pytanie tylko czemu jeszcze nie ma reakcji p. Szklarskiego? Może nie jest on świadomy dostępu do bazy przez panel serwerowy? A może jednak propaganda mająca wzbudzic większe zainteresowanie?

 

Źródło: napisy.info & wiadomosci24.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles K. J. Szklarski potrzebuje chyba pomocy specjalisty. Ma taka megalomanie, ze niektorzy tutejsi forumowi "tyrani" to przy nim hefalumpy. ;)

 

Kiedys to byl dobry serwis, moje pierwsze forum... stare czasy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem kiedyś pare jego wypowiedzi n/t zatrzymań ludzi związanych z napisy.org i śmiać mi się chciało... podobnie z nalotem policji na miasteczko studenckie bez ustaleń z dziekanem.. do leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się przejmuję tym serwisem?

W czasach napiprojektu/napisów24 chyba nikt nie będzie opłakiwać takiej straty :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam jego posty na tamtejszym forum (linki cavarra) i mam wrażenie, ze ten człowiek jest chory :|

Ojj żebyś wiedział. Ja tam trochę na tym forum przesiadywałem. Ba wrzucałem nawet kiedyś parę poprawionych napisków. Zagłębiając się w te jego wylewne posty nieraz mi szło na wymioty. Ta jego strona jest średnia ,a on podchodzi do niej jak do jakiegoś mega portala ,gdzie dzienne odwiedziny sięgają takim jak WP. Ba nawet takim serwisom jak PurePC (głównie forum). Teraz ten jego jakże twórczy post na temat niszczenia przez społeczność internetową jego stronki. Jego idei... o ludzie on powinien coś ze sobą zrobić. Ta stronka była kiedyś naprawdę dobra i dobrze konkurowała z napisy.org ,ale im dalej tym gorzej.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem jego wypowiedzi i szczerze powiem, ze nie wiem o co temu panu chodzi. Rownie dobrze mogl to napisac po Chinsku... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał że jest chory.. może na głowe;)? Ale nie obrażajmy nikogo, może gościu ma idee której nie pozwalamy mu zrealizowac... BestPlayer2 sam ściąga napisy w 99% dobre, grupa HATAK ma stronkę z napisami razem z tymi wszystkimi które były na .org więc niech ten Szklarski nie [ciach!]li, nikt nie bedzie płakał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...