Skocz do zawartości
B3NY

Transcend Axeram Overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

którą DQ6 masz na myśli?

 

testowałem dzisiaj p35-DQ6 + cellshock i bez rewelacji.

No to się tylko potwierdza że Twój egzemplarz jest jakiś zwalony. Co do DQ6 ciekawe że aż tak dobrze prowadzi pamięci, DS5 i DFI P35-T2R zostają w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma te memki w configu ale za dużo z nich nie da sie wycisnąć. Max co wycisnąłem to 1000Mhz 4-4-4-12 2.4v a przy 5-5-5-15 około 1050mhz stabilnie to samo napięcie <_<

 

Ps Są one na Micron D9GMH wszystkie bo sprawdzałem.

Edytowane przez pierdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma te memki w configu ale za dużo z nich nie da sie wycisnąć. Max co wycisnąłem to 1000Mhz 4-4-4-12 2.4v a przy 5-5-5-15 około 1050mhz stabilnie to samo napięcie <_<

 

Ps Są one na Micron D9GMH wszystkie bo sprawdzałem.

to trafiłes na odpad bo juz promos wiecej zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpad... nie wiemy nawet jakie vmch mial kolega, bo z jego mobo ciezko cokolwiek krecic powyzej 550MHz

vmch ustawiłem na max 1.8v

 

Probowałem rożnych sposobów i dalej takie same wyniki. A w okolicy nie mam nikogo kto ma mobo inne pod ddr 2 co by pociągało memki wyżej. :-|

 

Ps

 

Czy to było by możliwe że przez zasiekę ma takie OC memek marne

Edytowane przez pierdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

No to bardzo ładnie, pokaż MemSeta i leć dalej z woltami do 3V, jak będzie mocny nawiew to nic się nie powinno stać. Wkońcu BP pcb. Tylko nie męcz ich za długo na wyższym napięciu bo może nastąpić migracja elektronów :D Pokaż jakieś CL5

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo ładnie, pokaż MemSeta i leć dalej z woltami do 3V, jak będzie mocny nawiew to nic się nie powinno stać. Wkońcu BP pcb. Tylko nie męcz ich za długo na wyższym napięciu bo może nastąpić migracja elektronów :D Pokaż jakieś CL5

Narazie nie ma czasu, pobawie sie w domu. Bedzie i CL5 zobaczymy co potrafia na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki na MSI? Jakie alphy?

 

Ogólnie już coś te memki pokazują. Ciekawe jak na DFI polecą... byle się tylko nie gryzły :D

Nie na P5K Pro, jutro zobacze jak na Abicie IP35, lae ogolnie z tego co zauwazylem to MSI P35 Neo2-FIR lepiej prowadzi memki,szybciej PI liczy niz P5K Pro. MSI nawet z luzniejszymi Alphami szybciej liczy. Alphy 25.3.3.3.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki na MSI? Jakie alphy?

 

Ogólnie już coś te memki pokazują. Ciekawe jak na DFI polecą... byle się tylko nie gryzły :D

zaczynam łapać depreche tyle to moje lf ledwo robią :angry:

 

albo one aż tak kupowate albo moja mobo faktycznie mi sie udała- następna sztukę poposze :wink:

 

 

edit:

Masełł a co powiesz na 2.85v lanfesty i 598max do 1m i to na poluowanych alphach? :lol:

 

chyba sie na swoje blood iron pogniewam

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...