Skocz do zawartości
B3NY

Transcend Axeram Overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tych pamięci, stawiam browar za odpowiedź.

Jakie jest napięcie, na którym pamięci mogły by pracować bez dodatkowych nawiewów na fabrycznych radiatorach, żeby tego nie przegrzać oraz jakie przy tym napięciu można wyciągnąć taktowanie przy timingach 5-5-5-15 a jakie przy 4-4-4-12?

Edytowane przez m4cios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbieraj i testuj :)

to już wiem kto mi potem podpowie z kręceniem ;]

 

ponoć ma potestować 4500,, chciałbym coś pod 3,5ghz na powietrzu,, ninja, fanderek, clp,, tydzień temu kładłem się planowo do szpitala i skończyliśmy rozmowę na "zostaw dla mnie najfajniejszego 4500..",, widzę że od tamtej pory go na forum nie było.. jakieś wieści ?

a tak bokiem puszczam oko do e8xxx,, kurde no jakby w hurcie poniżej 600zł startowały to na co sie tu przyglądać :P ew. 2160 z półki i można poczekać aż się trochę ustabilizuje

 

no co za życie,, leży mi pod ręką 4 giga fajnego ramu a ja nie mam w co wsadzić :] nawet czasu wolnego mam sporo,, jutro zmówię chyba dfi dr lp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam, że nie umiem kręcić! Jestem eLo pRo i fajny z OC memek :lol2:

 

Póki co na Commando ~ 2.8v real. Więcej nie próbowałem bo na egzamin do sql trza było... Jak wrócę do domu.

Na 2.4v na Commando przeszły SPI16M na 550 MHz. SPI32M się wywaliło.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje też wczoraj dojechały, ale nie mam czasu się pobawić, na weekendzie zapodam wyniki...

 

Od razu po złożeniu kompa ustawiłem je na 1000Mhz CL4 2,2V, oczywiście działają stabilnie, ale dla nich to jeszcze nie OC...

Musze całego Raid0 przenieść na nowego kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się różnią te pamiątki 1x1GB http://www.allegro.pl/item291412688_transc...cron_d9gmh.html od tych 2x1GB http://www.allegro.pl/item294474252_transc...cron_d9gmh.html

 

laminatem(BP) ?? i jak z OC tych tańszych B-)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam, że nie umiem kręcić! Jestem eLo pRo i fajny z OC memek :lol2:

 

Póki co na Commando ~ 2.8v real. Więcej nie próbowałem bo na egzamin do sql trza było... Jak wrócę do domu.

Na 2.4v na Commando przeszły SPI16M na 550 MHz. SPI32M się wywaliło.

Nie umiesz kręcić i nawet mi tego nie wmawiaj :wink:

 

I daj to na P35 a nie tam na jakis starych shitach testujesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe ?

Wiadomo, że każda kostka będzie się inaczej kręcić, ale może zdradzisz nam jakieś szczegóły... :>

Zazwyczaj kostki z tego samego rzutu kreca sie bardzo podobnie i niespodziewalbym sie rozrzutu wiekszego niz 20mhz na tej samej platformie.

 

XA, a mowilem ze beda lipne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym to że do extreme za te pieniążki to niekoniecznie to się spodziewałem ;] ale.

 

testowałeś na codziennych napięciach ? daj no jakiś wynik ;) chyba że nie chcesz potem żeby ci po lamkach jeździli jak sie okaże że każdemu latają nieźle a tobie i komandosowi zabrakło skilla :lol2:

jak mi to nie zrobi >500 4-4-4 to się dla nich źle skończy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ojciec nakrecil ze juz sa w chacie itd itd ze przyszly a przyjechalem i nie ma x_X ciagle czekam :P

 

dla mnie do "coweekendowej pracy"wystarczyłoby 1035 @ 4-4-4-X, ale wiadomo liczy sie SuperPI ;)

 

czekamy czekamy na memki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Móje nowe Mobo Foxconn P35A-S odmówiło współpracy po niecałych 8 godz. użytkowania - jakiś pech.

Teraz jedzie do mnie Abit IP35.

 

Te memki chodziły u mnie 1000 4-4-4-X przy 2,2v - i to nie był ich max na tym napięciu..

Pomęcze je na starej płycie Dfi Infinity NF Ultra II-M2 - ciekawe jak się na AM2 spiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...