Skocz do zawartości
Gumis88Krk

Dziwne Rzeczy Z Kompem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam kompa jak z podpisu, problem jest taki ze od ok 2 tygodni zaczął sie dziwnie zachowywac, na poczatku byl strasznie mułowaty, a od ok 3 dni sie zawiesza, dokladne objawy to makabryczne zamulenie i zawias po ok 2 minutach, nie ma znaczenia czy gram, czy komp stoi nie ruszany. Po formacie rzecz wyglada bardzo dziwnie, ponieważ zaraz po zaladowaniu pulpitu wyskakuje bład "temp2.exe" w menagerze zadan wypatrzylem rowniez "temp1.exe". Dziwne rzeczy dzieją sie rowniez z explorerem, mianowicie jezeli otwieram "moj komputer" nastepnie dysk c: badz d: to kazde okienko otwiera mi sie z osobna, zaznaczam odrazu ze w opcjach folderów mam zaznaczone aby otwieralo jako jedno okno. System jest goly po wgraniu systemu, ze sterownikami. Prosze o pomoc bo juz nie wiem co robic! :sad: Sprawdzałem Avastem i Ad-Aware, nic nie wykryło... :mur:

Edytowane przez Gumis88Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakiegos antywira? na moje oko jakis syf, napisz w dziale Centrum bezpieczenstwa.

tak to był wirus, ten problem juz jest załatwiony. natomiast dalej jest problem z zwisami.

Mam tylko nadzieje ze dysk nie padl, przelozylem go do innego pc-a i postawilem swiezy system i bede testowal. Ja stawiam na grafike, kiedys taki problem byl przy grach, pojawialy sie tez na pulpicie artefakty, ale po zkreceniu jej na fabryczne takty problem zniknal.

 

Dalszy ciąg problemu <_<

 

Grafika okazała się być w porządku, po kilku testach grafiki i dysku na innym kompie nie było ani jednego zwisu. Przed chwilka na swoim sprzęcie odpalilem 3dsmarka05 i na tescie CPU zaliczyl zwisa, po resecie ponowilem próbę ze smarkiem tylko z testem cpu, to samo. Na mój rozum to chyba procesor?

 

Robielm tez test pamieci w superpi, wszystkie poziomy przeszedł pomyslnie

Edytowane przez Gumis88Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...