Skocz do zawartości
Neo_x

Windows Longhorn i sterowniki :/

Rekomendowane odpowiedzi

Siema..... mam taki maly problem.......... zainstalowalem wina longhorna 4008 i nie ma dzwieku.... bo nie ma sterownikow :) wie ktos jakie stery beda dzialaly pod tym winem z karta sb128?? :)

THX :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win 2000 rulez! Ciekawe za ile lat zmienię system (jesli zmienię)?

idz sie schowaj ;) nie uzywam pc tylko do netu :)

 

dc -direct connect....... czyli najlepszy program p2p :) http://dcplusplus.sourceforge.net i http://www.neo-modus.com :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

Wczoraj sciagnel longhorna z dc z tranferem 150kb/s i dzisiaj postanowilem to cos odpalic. Ponad godzine bawie sie juz z tym i juz kilka razy zawiesilo mi pare programow (paint, jakis programik to zdjec, notepad :D itd, prawe menu), ogolnie wyglada fajny mozna sciagnac sobie thema pod xp i bedzie prawie to samo co loghorn :D. Mam tez ten sam problem ze sterownikami ktore xp zawsze mi automatycznie instalowal :)). Ale czego tu oczekiwac po wczesnej alphie ;). Musze tez dodac ze stronki www zaczely mi znacznie szybciej chodzic niz pod xp.

ps

 

Dołączona grafika

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win 2000 rulez! Ciekawe za ile lat zmienię system (jesli zmienię)?

idz sie schowaj ;) nie uzywam pc tylko do netu :)

 

błaahahahaha tez uzywam win2k i wcale nie uzywam tego sysa tylko do netu.. przeca na tym tez idzie pograc :twisted: :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoje wina 2000 mam długo bo zwykle system po moich "zabawach" pada po 2-3 tyg. a win 2000 trzyma mi najdłużej (w tej chwili to już 4 miesiąc :) - ale powoli pada więc będe musiałzrobić reinstall - eh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...