Skocz do zawartości
ghost1511

Problem Z Konfiguracja Ap

Rekomendowane odpowiedzi

!Mam pewien problem kupilem dzisiaj modem Cerberus P-6331-072 tak wiec postanowilem zamienic ten ktory dostalem od dostawcow internetu sagem 800-840 tak wiec odinstalowalem sagema podlaczylem Pentagrama i nie wiem co dalej w panelu sterowania nie mam zadnego polaczenia nie wiem jak skonfigurowac nowe polaczenie aby dzialalo... Prosze o instrukcje jak utworzyc to polaczenia aby dzialalo

z gory dziekuje :)

Edytowane przez ghost1511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zainstalowałeś już sterowniki od modemu to: http://www.tech-portal.pl/content/view/99/32/

 

Odnośnie właściwości połączenia to odhacz opcję monitorowania o podanie hasła i zaznacz opcję ponownego połączenia.

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zainstalowałeś już sterowniki od modemu to: http://www.tech-portal.pl/content/view/99/32/

 

Odnośnie właściwości połączenia to odhacz opcję monitorowania o podanie hasła i zaznacz opcję ponownego połączenia.

Tak tez wlasnie robilem...

Gdy utworze takie polaczenie pojawia sie blad nastepujacej tresci:

Trwa łaczenie przez MiniPort WAN (PPPOE)

Błąd 769: określone miejsce docelowe jest nie osiągalne

 

Nie mam pojecia co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otorz przebrnalem przez pierwszy problem (brak sterownikow do karty sieciowej ... tak prosty blad ze az sie wierzyc nie chcialo i nie sprawdzalem :P) jestem przy konfiguracji serwera...

otorz screen ze sprawdzenia konfiguracji:

Dołączona grafika

Prosze o pomoc nastepne screeny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

dodam rowniez ze wszystkie kontrolki na modemie nie wskazuja na jakiekolwiek bledy a wiec blad konfiguracji po utworzeniu polaczenia szerokopasmowego wystepuje blad 678-komputer zdalny nie odpowiedzial macie jakies pomysly ?

Edytowane przez ghost1511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podales dostawcy interenetowego

 

5 razy sprawdz login i haslo oraz ustawienia enkapsulacji, vci i vpi

1.Neostrada...

2.ustawienia enkapsulacji, vci i vpi - moge sprawdzic ale jakie powinny byc parametry ?

 

 

edit//

Wielkie dzieki :D cos chyba jednak z haslem bylo :D

Edytowane przez ghost1511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec modem dziala... podlaczam Linksys WRT54G i niby wszystko ladnie pieknie ale nie moge sie polaczyc z internetem ... Linksys nie moze pobrac IP nie wiem dlaczego ... moze dlatego ze to modem pobiera IP ? jezeli tak to jak to ustawic zeby dzialalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...