Skocz do zawartości
TranceLover

Które Płyty Cd Najlepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym się Was zapytać jakie płytki CD-R byście mogli polecić...?! Jest to dla mnie dość ważna sprawa, gdyż zajmuję się DJ`ką i wiadomo, że zależy mi na jakości płyty - zapis ma być trwały, odtwarzany bezproblemowo przez wszystkie odtwarzacze CD itp :) Obecnie nie czytam żadnych pism o tematyce komputerowej więc nie wiem czy były ostatnio w gazetach jakieś testy płyt CD - mam nadzieję, że mnie w tym temacie oświecicie :P

 

Zastanawiam się nad poniższymi firmami:

-BenQ

-Verbatim

-TDK

-Emtec

-Platinum

-Esperanza

Może jakieś inne? ;>

 

Z góry dzięki za rady i wypowiedzi!

Pozdrawiam, Maciek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verbatim, ew Emtec. Chociaż ja osobiście używam najtańszych płyt Vobisu (te z ich logo) i nie mam z nimi żadnych problemów, chociaż są dosyć mocno eksploatowane.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o super płytki CD, najlepsze są:

Verbatim Pastel.

Jest to testowane i sam kupuje tylko te płytki. Produkuje je Taiyo Yuden. Są takie pkt. gdze sprzedają płytki, powiedzcie, ze chcecie pastele i będzie wszystko jasne. Ostatni czasy z płytkami dvd jest straszny bajzel, ale trzymać sie Verbatima i nie powinno się zginąc. Kolejną bardzo dobrą fabryką jest CMC Magnetics Corporation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsze od tego są juz tylko płyty po 50gr...

Supratec'i ? nie mam nic do zarzucenia [;

Btw: za ile w handlu detalicznym DVD można kupić - bo w Skyline (Wrocław) po 1zł jest Esperanza i się zastanawiam czy nie można taniej [;

Edit: można tylko przesyłka zeżre różnice :E

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...