Skocz do zawartości
beriam

Płyta, Serwis I Dylemat ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiedziałem za bardzo gdzie ten topic umieścić, wiec chyba w Co Kupić będzie dobrze, choć w moim przypadku jest opcja co wziaść z zamian ...

 

otóż moja płyta straciła kartę sieciowa i poszła na serwis, ale jak sadze jeszcze jakiś zonk był, ponieważ znajomy ze sklepu powiedział mi ze płyta nie wróciła i jest korekta :D

 

W sumie nawet dobrze, bo piszczenie zasilania doprowadzało mnie do ....

 

 

Teraz mam dylemat jaka kupić płytę pod mój config tak do 500 zł +-

zależy mi na dobrym wykonaniu kondensatorów oraz samego mobo ...

mimo zalet cyfrowego zasilania, już nie de ryzykował, za cichy komp :D

a jeszcze tylko, Asusowi stanowczo mowie nie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LANParty DK P35-T2R offers a 4-phrase digital PWM

 

Wiec średnio, ale sama płyta jest piękna :D

No i co że 4 fazy - jedna z lepszych płyt nawet do ostrego OC - FSB 520 na quadzie (na dualu FSB 600) a to o czymś śwaidczy.

Alternatywą jest IP35 Pro a najlepiej poczytaj przyklejony poradnik :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że 4 fazy - jedna z lepszych płyt nawet do ostrego OC - FSB 520 na quadzie (na dualu FSB 600) a to o czymś śwaidczy.

Alternatywą jest IP35 Pro a najlepiej poczytaj przyklejony poradnik :wink:

 

czytałem, ale na razie jest w fazie tworzenia, wiec zbyt wiele wniosków nie można z niego wyciągnąć, ale idea jest ok :D

 

cyfrowe piszczy, składałem kompa na DFI LanParty UT P35-T2R i powiesz szczerze, rzeźnia jeśli chodzi o walory słuchowe, oczywiście nie mowie ze z każda tak jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem, ale na razie jest w fazie tworzenia, wiec zbyt wiele wniosków nie można z niego wyciągnąć, ale idea jest ok :D

 

cyfrowe piszczy, składałem kompa na DFI LanParty UT P35-T2R i powiesz szczerze, rzeźnia jeśli chodzi o walory słuchowe, oczywiście nie mowie ze z każda tak jest ...

Ale jakie wnioski byś chciał wyciągnąć :?: Są tam propozycje najlepszych płyt w danej cenie tak aby nie trzeba było dużo szukać bo wątków o płytach są chyba już setki ;)

 

Mówimy o tej samej płycie :?: DFI P35 DK ma cztero fazowe zwykłe zasilanie a nie "cyfrowe"

DFI LanParty DK P35 T2RS

Kurcze ptaniała troche wiec moze zejdzie do 400zł to sam sie skusze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie wnioski byś chciał wyciągnąć :?: Są tam propozycje najlepszych płyt w danej cenie tak aby nie trzeba było dużo szukać bo wątków o płytach są chyba już setki ;)

 

Mówimy o tej samej płycie :?: DFI P35 DK ma cztero fazowe zwykłe zasilanie a nie "cyfrowe"

DFI LanParty DK P35 T2RS

Kurcze ptaniała troche wiec moze zejdzie do 400zł to sam sie skusze :D

 

Sugerowałem sie tym opisem

 

clik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem sie tym opisem

 

clik

IMHO "cyfrowe" (polskie określenie) sekcje zasilania mają modele LanParty i wygląda to tak jak TU. Samo określenie "cyfrowe" jest troche naciągane bo w zasadzie każda sekcja zasilania jest cyfrowa a ta z powyższego linku to jest "scalona" (mniejsze straty lepsza sprawność/wydajność) - chyba sie zakręciłem sam nie wiem ale ja to tak rozumuje :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO "cyfrowe" (polskie określenie) sekcje zasilania mają modele LanParty i wygląda to tak jak TU. Samo określenie "cyfrowe" jest troche naciągane bo w zasadzie każda sekcja zasilania jest cyfrowa a ta z powyższego linku to jest "scalona" (mniejsze straty lepsza sprawność/wydajność) - chyba sie zakręciłem sam nie wiem ale ja to tak rozumuje :unsure:

 

heh, to powiem szczerze maksymalnie sie zakręciłem ;)

 

Ale jednak chyba sobie to mobo sprawie, może ktoś realnie mial juz je w łapkach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tez poważnie myślę na ta płytą. Trochę boje się na tej płycie zintegrowanej karty dźwiękowej (ALC885). Na egieldzie testowali DFI LanParty UT P35-T2R i z tego co tam napisali wynika, że dźwięk jest fatalny, z drugiej strony na płytach z Nforce też stosuje się ten kodek, a wypada świetnie. Mam jeszcze kilka fotek tego cacka.

 

>>>KLIK<<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tez poważnie myślę na ta płytą. Trochę boje się na tej płycie zintegrowanej karty dźwiękowej (ALC885). Na egieldzie testowali DFI LanParty UT P35-T2R i z tego co tam napisali wynika, że dźwięk jest fatalny, z drugiej strony na płytach z Nforce też stosuje się ten kodek, a wypada świetnie. Mam jeszcze kilka fotek tego cacka.

 

>>>KLIK<<<

 

Ja już zamowilem :D

 

Do kompletu

 

HR-05 na mostek północny

HR-05-SLI na mostek południowy

oraz docelowo jak już będą dostępne

HR-09 U type 3 na tył

HR-09 S type 3 na gore

 

Będzie cicho i wydajnie ;)

 

Dfi

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...