Skocz do zawartości
Gość neevsky

Komp W Zamrażarce + Wc? Extrim Lc!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość neevsky

AMD Athlon 64 3000+@3200+ AM2, Gigabyte GA-M51GM-S2G, nVidia nForce 430, 512MB Kingmax 667@700, BeQuiet 600W, 80GB ExcelStor ATA, Benq DW1650 DVD, Obudowa NTT System, Box Cooler, nVidia GeForce 6100@6%+

 

A co do ostrzeżeń to powinno być że jak sie dostanie punkty to po roku się kasują tak jak w drogówce :angry:

Edytowane przez neevsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 3000+@3200+ AM2, Gigabyte GA-M51GM-S2G, nVidia nForce 430, 512MB Kingmax 667@700, BeQuiet 600W, 80GB ExcelStor ATA, Benq DW1650 DVD, Obudowa NTT System, Box Cooler, nVidia GeForce 6100@6%+

Ostudze Twoje zapaly na powitanie, poniewaz mobo raczej nie wyrobi z takim HTT jakie jest potrzebne do 3GHz, a tym samym wydasz tylko zbednie pieniadze.

 

 

Daj sobie spokoj z peltierem itp. Chcesz lepsze chlodzenie : kup sobie jakies czesci do wc i poskladaj zestawik.

 

Kompik hmm chyba siakis "marketowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mu się nudzi ? Niech chłopak potrolluje trochę na forum, dostanie 100% ostrzeżeń i sie skończy...

raczej zacznie bo dostanie bana i kolejne konto ...

@neevsky zrób ten blok albo inaczej zacznij go robić i pokaż fote na razie żadnej od Ciebie nie widziałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompik hmm chyba siakis "marketowy"

media markt tylko to mi przychodzi do głowy :D

 

Co do całych tych dyskusji to one nie mają sensu, temat zaczyna się od lodówki kończy na peltierze :mur:

Kup porządne AC typu ninja albo fryzjer i będziesz zadowolony bo ponad 3Ghz to ja Ci nie wróże na tej płycie :) Tak po za tym to oc nic Ci nie da przy tej klasie sprzętu :)

 

Bo mu się nudzi ? Niech chłopak potrolluje trochę na forum, dostanie 100% ostrzeżeń i sie skończy...

Chce być fajny i oryginalny prawdopodobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość neevsky

Kompik hmm chyba siakis "marketowy"

Trochę częsci mi zostało po spalonym kompie więc kupiłem AM2.

 

W planach mam zamiar kupic coś do Overclockingu.

 

No kurcze z tym blokiem to nie tak łatwo, ogólnie nie mam miedzi, a jestem zajety żeby jechać na Węglową.

Ale postaram się zacząć to jakoś robić, jeszczre tak to nie wiem gdzie Innovateki 8/10 kupić bo w Komputroniku są po 12zł/metr i jeszcze tylko w 1 metrowych kawałkach są, nikt nie wie gdzie w Poznaniu mozna kupictakie wężyki?

 

I jeszcze jedna prośba: możecie mnie tak nie "raportować"?? Nie no bo fajne forum a tu już 60% mam :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

I jeszcze jedna prośba: możecie mnie tak nie "raportować"?? Nie no bo fajne forum a tu już 60% mam icon_cry.gif icon_cry.gif

:dontfeedtrolls:

2.

W planach mam zamiar kupic coś do Overclockingu.

jak i włożenie kompa do lodówki, zrobienie bloku, oraz wsadzanie pod to pleta ale ....

jestem zajety żeby jechać na Węglową.

....

nie no ....:legal:

co do wężyków jak one będą wyglądały jako najdroższy element "układu" :lol:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] a jestem zajety żeby jechać na Węglową.

Dziwne, bo ja jak byłem w gimnazjum, to miałem bardzo dużo czasu :|

 

daj sobie spokój z takimi zabawami, zamknij kompa szczelnie, nie dotykaj się go, niech Ci służy, a kasę zamiast niepotrzebnie rozwalić wydaj na coś pożytecznego.... Niedługo WOŚP, może chociaż komuś pomożesz, a i Nam przestaniesz krew psuć :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę częsci mi zostało po spalonym kompie więc kupiłem AM2.

 

W planach mam zamiar kupic coś do Overclockingu.

 

No kurcze z tym blokiem to nie tak łatwo, ogólnie nie mam miedzi, a jestem zajety żeby jechać na Węglową.

Ale postaram się zacząć to jakoś robić, jeszczre tak to nie wiem gdzie Innovateki 8/10 kupić bo w Komputroniku są po 12zł/metr i jeszcze tylko w 1 metrowych kawałkach są, nikt nie wie gdzie w Poznaniu mozna kupictakie wężyki?

 

I jeszcze jedna prośba: możecie mnie tak nie "raportować"?? Nie no bo fajne forum a tu już 60% mam :cry: :cry:

 

Tak, bo ciezko z dworcowego wejsc do 28 i pojechac na sam koniec petli, przejsc sie chwilie i kupic troche miedzi za grosze. Jak juz jestes taki pokraka, to sprzedam tobie kawalek miedzi 60x60x10mm z dostawa do starego browaru.

 

Takie weze kupuje sie tylko na metry, bo chyba nie chcesz 5cm kupowac :mur:

 

Jezeli nie zmienisz sobie avatara, to gwarantuje tobie szybiego bana.

 

Co do reszty glupich pytan:

- zamrazarka nie wydoli -> za maly kompresor i za mala ilosc gazu

- peltier nie wydoli -> drogi i bardzo mocny zasilacz musisz kupic, przy dzisiejszych prockach jego sprawnosc jest mierna

- twoj komputer nie nadaje sie do oc jaki masz zamiar uprawiac

- racze tobie pouczyc sie troche wiecej na fizyce, poczytac jeszcze forum i dopiero potem zakladaj tematy z pytaniami, na ktore nie ma odpowiedzi na forum i w necie.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci sprzedam miedz , nawet nie sprzedam, oddam ci za KW , abys zaczal robic ten blok i pokazal wkoncu ze cos robisz...

 

Kup porządne AC typu ninja albo fryzjer

zaraz spyta czy dobry pomysl zrobic to samemu.

 

 

neevsky , zmieniasz zdanie jak baba w ciazy, przestan pitolic i zacznij cos robic , albo odejdz w ciszy.

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom tego tematu jest taki, ze kursor sam sie kieruje na kwadracik z krzyzykiem.

 

Co do raportow w tym temacie, rozczaruje cie neevsky, ale jestes autorem zdecydowanej wiekszosc z nich :wink:

 

Na przyszlosc sprobuj poszukac informacji zanim zaczniesz o cos pytac. Tutaj glowny watek zmienial sie kilka razy, przeskakujac z nonsensu w nonsens, zakonczmy to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...