Skocz do zawartości
vonTheodor

[strona+forum]Świat Fantastyki.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszam na portal poświęcony fantastyce. Adres portalu to www.swiat-fantastyki.pl do tego zapraszam także na forum .

Od wczoraj trwa konkurs na najlepszego użytkownika. Nagrodą główną jest miesięczna reklama w wyznaczonym na to miejscu.

 

Czekam na wasze komentarze. Powiedzcie co wam się nie podoba i co należy zmienić.

Edytowane przez vonTheodor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional!

Failed validation, 48 Errors

To na początek :rolleyes:

 

Pozatym , portal imo jest straszny.Brak czytelności , praktycznie news na newsie i newsem pogania:D , i pierwsze wrażenie po obejrzeniu portalu to jakaś tak pustka :).

 

Co do forum , też jest strasznie nie czytelne.Kolor czcionki zbyt zlewa się z kolorami forum , no i nad lokiem także się zbyt nie napracowałeś :)

I jeszcze jedno , dodaj w menu forum odnośnik do portalu <_<

 

Pzdr , popraw kilka rzeczy i będzie si ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT Moim zdaniem powinniśmy wprowadzić zakaz zakładania tematów na tym forum dla internautów ze stażem mniejszym niż tydzień. Szkoda czasu na kogoś kto szybko założy temat licząc, że ktoś wejdzie na jego kiepską stronę. Jeżeli ktoś ma coś wartościowego do pokazania to poczeka endOT

 

Jeżeli chodzi o ocenę samego serwisu to nie będzie ona najlepsza. Wygląda na to, że strona została założona w parę chwil "od pomysłu do realizacji 5 minut". Jest sporo niedopracowań. Styl nie pasuje do tego typu serwisu. Jest mało żywy - chodzi mi o to, że nie przyciąga potencjalnego użytkownika. Jest zbyt standardowy - nie ma w nim nic nowego, oprócz starych oklepanych krojów. Teksty. W tym zakresie także krucho. Wystarczy zobaczyć opowiadania fanów [tj. 1 fana, jak na razie, czyli autora]. O ile to jest opowiadanie, ale to już inna historia.

 

Krótko mówiąc wieje nudą. Dodaj trochę tekstów oraz ożyw wygląd strony. Powiem Ci także w tajemnicy, że nie masz także chodów u SGJ - validator - do poprawki.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]

 

Tak swoją drogą, to ciekawie by było przeczytać jakiś poradnik "jak zabrać się do tworzenia strony" autorstwa SGJ, PelzaK'a i Prog'a , czytam zawsze wasze krytyki i są trafne i ciekawe, myśleliście kiedyś o tym , żeby zrobić jakiś poradnik na ten temat ? Rozumiem, że nie wszystko da się opisać, bo jakby mi ktoś rzucił żebym napisał "jak robić dobre zdjęcia" to nic jak tylko o tym kilku tomową książkę pisać, ale jakieś podstawy, zastosowania, porady ... może coś takiego by się przydało i każdy zanim by zabrał się za tworzenie www przemyślałby to 10 razy i zastosował się do rad ? :) Osobiście, chciałbym poznać od Was zasadę tworzenia galerii internetowych ;) ale cóż, to tylko marzenia... Pomyślcie o jakimś podstawowym poradniku bo to może się bardzo przydać !

 

[/OT]

 

 

Co do strony, coś mi się pstrzy w oczach, mało czytelna. Kolorki średnio dobrane, resztę już usłyszałeś wyżej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem htmlowcem samoukiem, wiem tyle ile mi potrzeba i tyle żeby prawić dobre rady :). Znajdzie się kupa gości, którym ja w posługiwaniu się htmlem/cssem i ogólnie pojętej webmasterce do pięt nie dorastam... więc z tej pozycji nie będę pisał tutoriala "jak należy robić".

 

Mogę co najwyżej zrobić tutorial w stylu "jak ja zrobiłem, bo tak mi odpowiadało" :)

 

Nawet gdyby takie cuś powstało to masowi zakładacze nowych forów są niereformowalni po prostu :). A jak ktoś się chce nauczyć html/css/php/sql/js to czyta odpowiednie ku temu strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...