Skocz do zawartości
got3

Tania Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić obudowę komputera i potrzebuje porady. Najlepiej żeby była możliwie najtańsza (do 100 zł). Z przodu dobrze by było żeby miała porty USB i była dość duża (żeby nie było problemu z miejscem), a poza tym nie mam wymagań. Najtańsze na allegro są Mustangi... Widziałem takie budy na uczelni i nie wyglądają na odpad. Nie potrzebuje lampek, ekranów, szybek i odpustowych bajerów. Nie musi mieć wentyli dołączonych do zestawu, bo ich nie potrzebuję. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Zastanawiam się nad tą obudową:

http://allegro.pl/item286805931_nowa_obudo..._zasilacza.html

Edytowane przez got3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu darowal bym sobie taka nadmierna oszczednosc i do tych 100zł dolozyl troche i wziol cos lepszego. Chocby taki Cooler Master za 120zł http://sklep.cyberstore.pl/?page=/61/84,,,...3677/99,13677//.

 

Zadnych Mustangow , Tracerow, I-Boxow za darmo bym nie wziol.

 

EDIT:

 

Grzechu_1990 uprzedziles mnie :D

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie obawiałem, że będę musiał dołożyć. Obudowa prezentuje się rzeczywiście bardzo dobrze... Muszę to jeszcze przemyśleć.

 

A co do tych ELITE 33X, to którą najlepiej wybrać? Z tego widzę to z przesyłką będę musiał dać aż 140 zł... ehh.

Edytowane przez got3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień ferrytowy służy do owinięcia wokół kabli przedniego panelu, w celu ekranowania zakłóceń.

Szkoda, że w instrukcji o tym nie napisano... Teraz jest już za późno. Mogą, z jego braku, wyniknąć jakieś konsekwencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...