Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

dobra kupilem Galaxy 9600GT Overclocked za 430 zl... moze ktos mi podac jaki wynik macie na nie kreconym 9600GT i np. jakims Pentium Dual Core niekreconym (1.8-2 GHz) w marku 06? - bo chce zobaczyc czy wyniki mam podobne

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink: :wink: :wink: siemanko :wink:

Chce wymienic grafe ale moj monitor ma max tylko 1280x1024 <_<

obecnie nie mam zamiaru go zmieniac <_<

Interesuje mnie taka grafa ktora wyda w wiekszosci gier na max detalach na wyzej wymienionej rozdzielczosci

:rolleyes: zainteresowala mnie ta grafa 9600gt tylko mam dylemat czy pogram na maxa w gry typu Test Drive Unlimited,Gothic3,pro Street,Oblivion na 1280x1024 na maxa??????????

Czy może lepiej sie wstrzymac i dolozyc do 8800gt??????? <_<

a może ta grafa jest az za nadto i wystarczy do tej rozdzialki zwykly 8600gt?????

a i jeszcze jaka zasilacz musi byc czy 350w wystarczy????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim Seasonicu 350W (17A na 12V) 9600GT smiga bez problemow :)

 

teraz tylko musze miec chwile i procka podkrecic + grafe bo na stock ustawieniach wyniki nie ciekawe ^^ ~8k w marku 06 :D a Aquamark i mark 01 nawet kopa nie dostaly wzgledem 8600GT - widac, ze proc spowalnia :]

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem w notebooki.pl Gainwarda 9600GT (za ~400 zl)

 

nie bylo ich aktualnie w hurtowni i koles powiedzial mi, ze jakis typ zamowil u nich Galaxy 9600GT Overclocked i nie odebral (lezal u nich tydzien) wiec mi go zaproponowal, ja mu powiedzialem za za 480-490 zl go nie wezme bo wole poczekac na Gainwardy, to on wtedy, ze moze mi go sprzedac za 430 zl bo i tak lezy i traci na wartosci :]

 

no i tak mi sie udalo troche zaoszczedzic - no i jakby ktos pytal to karta nowka, nie smigana

 

 

btw. cewki nic nie piszcza:P testowalem w tych miejscach gdzie mojego brata BFG 8800GTS piszczal jak szalony

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego taniego Galaxy.

 

Icy Blue jest to konstrukcja PCB, Coolermaster natomiast jest to właściwe chłodzenie. Już chyba wiem gdzie kupię ;)

 

Wali artami przy 60*, tylko ich nie widać, bo są takie małe

To kogo one obchodzą, art musi zasłużyć na swe miano ;)

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrGarf na litość boską przeczytaj kilka poprzednich stron, masz nawet tego Galaxy za 37x zł.

 

czyli to będzie takie chłodzenie? taką odpowiedź dostałem w notebooki.pl

Wróżbitą nie jestem, ale chciałbym w to uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja culpa sorry. A czy ktoś mógłby jakieś zdjęcie tego Galaxy rzucić (jakiś link) bo na ESC sklepie nie ma niestety, a nie wiem czy to:

 

fotka

 

co podawaliscie wczesniej, to rzeczywiscie ten model

Edytowane przez MrGarf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema narazie foty tego taniego 9600GT, dzisiaj bralem w notebooki.pl moja grafe i jak pytalem, to mowili, ze nie wiedza jakie tam jest (nie dostali info od hurtowni czy to samo co w tych drozszych ver.)

 

mi sie wydaje, ze bedzie inne bo podkrecone galaxy 9600GT kosztuja normalnie 480-500 zl, wiec ta sama karta z obnizonymi taktami nie moze kosztowac 100 zl mniej :P (przynajmniej mi sie tak wydaje)

 

ja juz wolalem nie ryzykowac, ostatnio kupilem taniego Galaxy 7900GS z pamieciami 1,4ns i byl wadliwy (walil artami), zreszta bylo glosno o tych modelach

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrGarf pytasz się nas czy odpowiadasz?

 

Jeśli pytanie, to narazie nikt się chyba w tym nie orientuje, ja bazuję na informacji jakiej mi udzielił koleś z noteboki.pl, lecz czy można mu wieżyć...? Jak ktoś z forum będzie miał tą grafę to będzie wiadomo, u mnie może na piątek będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to tak jak tu te chlodzenie na galaxy tym ma wygladac

mala fotka

 

A ktoś testował tego Palita - Palit XpertVision GeForce 9600 GT 512MB DDR3 2xDVI PCI-E BOX NE/9600T+T352 (lub podobnego), bo w sumie nie wiem czy coś o nim złego nie słychać ?

Edytowane przez MrGarf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewykluczone... :) też widziałęm tą fotkę

 

Na pytanie o to chłodzenie coolermaster ICY Blue otrzymałem odpowiedź "tak, to jest takie chłodzenie", ale nie chce mi sie wieżyć że obniżyli cenę za kartę która ma troszkę niższe takty o ok 100zł (w noteboki.pl Galaxy 9600GT OverClocked 675/2000 kosztuje 500zł, a ICY Blue 392zł) coś tu śmierdzi, ale zobaczymy jak przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak sie ogolnie zapytam, lepsze chlodzenie jest jak wystepuje to 'pudelko' (jak np. przy tym podamy zdjęciu podkreconego Galaxy) czy jak sam wiatrak duzy (jak np. w palicie) ?

Edytowane przez MrGarf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7950GT był tylko na PCI-E.

 

Ja również zamówiłam kartę od Palita, jutro powinna karta już być u mnie :D

oczywiscie, ze jest - tak samo jak jest Radeon 1950PRO i HD3850. mialem przez prawie rok. sprzedalem tydzien temu za 70E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma innego Galaxy. Jest tylko ten do którego dałem link i ten z chłodzeniem dwuslotowym fabrycznie podkręcony.

 

Zresztą co za różnica. Jednoslotowe chłodzenie w referencyjnych kartach daje rade i jest ok, to czemu by miało takie nie być w Galaxy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że główną zaletą Galaxy jest właśnie te dwuslotowe chłodzenie.

 

Ps. Jest 6 wersji Gal 96

 

9600GT 1GB

9600GT Silent Heatpipe

9600GT Single Slot Fan

9600GT Standard(sam wentylator i radiator)

9600GT OverClocked

9600GT OverClocked HDMI

 

Zgodnie z taktami nie jest to wersja overclocked, overclocked HDMI, 1GB, Silent Heatpipe(bodajze jest to rowniez wersja overclocked).

 

Za dużo kombinacji, obstaję przy Gainwardzie ;)

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jesli to ma taki duzy wiatrak, to w sumie powinno być ok(w sklepie ESC tez mowia ze to ma byc taki wiatr - tylko niebieski, a nie 'pudelko'). A Cooler Master dobre wiatraki robi.

Jak myślicie?

Edytowane przez MrGarf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...