Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki, że otworzyłeś mi oczy, bo myślałem, że 8800GT są dużo droższe.

 

W takim razie pytanie brzmi: Czy warto wymieniać 8800GTS 320 na 8800GT 512 z dopłatą około 300zł?

No jasne, nie ma się co zastanawiać.

 

Dostałam grafike. Ma złote chłodzenie, pierwsze uruchomienie to totalna suszarka :|, Dopiero po instalacji sterów wiatrak zmniejszył prędkość i jest cicho :)). Ponad 11k w 3dm06 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Bios w 9600GT Galaxy Cooler Master Exclusive Overclocker od ICY BLUE różni się tylko taktami?

Chętnie bym sobie wgrał tego od Exclusive jak dojdzie ICY BLUE

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem nie dawno Palita 9600 i prawdopodobnie trafił mi się straszny paść, na standardowym napięciu OC rdzeń 715Mhz, wynik marny, wieć wziąłem się za ołówek i podniosłem napięcie do 1,4 w 3d 1,43. W tym wypadku rdzeń poszedł na 830Hhz. Problem mój polega na tym że na tym wyższym napięciu podczas grania komp się wyłącza tak jak bym wtyczkę wyciągną z zasilacza.

Temperatura karty w granicach 70* na kartę puściłem nawiew z boku. Zasilacz to Chieftec 450W, napięcia są w normie (mierzone miernikiem )

Czy spotkaliście się panowie z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z góry przepraszam za lekkie zaśmiecenie tematu, ale mam jedno pytanko. Czy taki Gainward 9600gt będzie OK? Nie chodzi mi o OC, bo to nie dla mnie ;]. Chodzi mi, czy działa stabilnie (czyli np. nie dzieją się jakieś cuda na niej i czy nie "piszczy". Jeśli ktoś miał styczność z tą kartą to będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep przypadkowy ;]. Póki co się rozglądam za czymś stabilnym do zestawów jak składam czasami, bo w podobnej niskiej cenie jest kilka kart, m.in Galaxy, Gainward i Palit. Ten Galaxy też niegłupio wygląda.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilowo tego Gainwarda i jest ok, nic nie piszczy, wiatrak chodzi na 35% nie wiem ile to RMP lekko go slychac, tzn do ciszy bym go nie zaliczyl ale nie jest tragicznie, zreszta ciezko mi stwierdzic bo na procku mam glosny cooler i dwa w zasilaczu. Temp w grach nie przekracza 55st, zwykle jakos w okolicach 50st sie miesci, wiec mozna go nawet jeszcze przyciszyc zmniejszajac obroty. Jakos sie nie bawilem w to jeszcze bo i tak mi to nic nie da ;p. Wiec mozna smialo brac. Nie wiem jak sie kreci i nie sprawdze tego, bo nie mam na czym. Tymczasowo jade na AMD4400+ x2 @2,63GHz - waskie gardlo dla grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku że mam prawie w 100% pasywnego kompa poszukuje bezgłośnej grafy na oku mam

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...mp;&u=10815

no ale drożej wychodzi od gainwarda, ale czy istnieje relatywnie tanie chłodzeni (do około 100zł) które można na tą grafe założyć? wiem że w tedy drożej wyjdzie ale przy zmianie grafy można chłodzenie na nową zamatować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: nie wiedziałem ze Accelero S1 wchodzi na ta grafe. A jezeli tak sie sprawy maja to oczywiscie warto do niego dołozyc, chociaz S2 tez da rade pasywnie schłodzic karte. Dowodem na to jest ECS ktory własnie sprzedaje 9600gt z tym chłodzeniem.

 

Jak Ci sie nie spieszy(długi termin realizacji) to tu jest troche taniej:

 

http://www.pc-cooler.pl/?action=showprod&&id=85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no galaxy icy blue robi spokojnie 730/1900/2030 i chlodzenie przy tym ma max 49-50 stopni w stressie.

To spora temp i OC niezbyt satysfakcjonujące :|.

 

Gdzie się podział ten duch rywalizacji który mnie tak wciągnął w tym forum rok temu, to była rzeźnia. Teraz to ktos pociagnie sobie suwaczkiem o te kilka cm i jest happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no galaxy icy blue robi spokojnie 730/1900/2030 i chlodzenie przy tym ma max 49-50 stopni w stressie. Wiecej nie sprawdzalem niestety ; )

A jak sytuacja z cewkami na tym Galaxy ? Slychac cos w stresie, czy nic nie skwierczy, nic nie piszczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DziubekR1 --- > nie stwierdzilem zadnego piszczenia czy skwierczenia w egzemplarzu ktory montowalem

 

 

Palato ----> Gdyby grafa była moja to bym sie bawił w wieksze OC i testy ale niestety grafa szła do klienta i nie mialem czasu nawet zeby to stesowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam moje pytanie sprzed 6 stron.

Czy jest odpowiednik rezystora do mazania na tylnej stronie PCB 9600GT Palita ??

Mój Zalman STG1 się skończył, więc już raczej nie mogę zdejmować chłodzenia (accelero S2) na chwilę obecną.

Ktoś jest w stanie pomóc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...