Skocz do zawartości
Maq4all

Płyta Główna [am2] ~200zł, Kartka Graficzna~400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie, jaką <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> płytę na AM2 do Athlona X2 4800+ ( ADO4800DDBOX) z ramem 2x1024mb goodram 800mhz cl5?

Myślałem nad Asusem M2N za 199zł, a także o ABIT AN52 (205zł) (niby nowy bios ma zdecydowanie lepszy).

Co do płyty to chodzi przedewszystkim o jej stabilność, akurat osoba dla której jest ta płyta nie interesuje się wogóle komputerami i na 99% to się nie zmieni więc opcje O/C są zbędne.

 

Jeśli chodzi o grafe to bardziej chciałbym się dowiedzieć czy różnica między radeon hd2600xt (za ~300zł) a radeonem 1950pro (~400zł) jest na tyle spora że opłaca się dopłacić te 100zł.

 

Prosiłbym o podawanie propozycji z oferty sklepów arest.pl oraz apollo.pl, ponieważ sprzęt będzie zakupiony osobiście w salonie we Wrocławiu.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w arest nie mają żadnej płyty DFI, natomiast jeśli chodzi o apollo to tam najtańsza pod AM2 kosztuje 699zł (DFI LanParty UT 790FX-M2R) ;p

 

Mam jeszcze pytanie co do grafy, raczej stanie przy x1950pro, z tym że moje pytanie jest takie:

brać Radeon X1950Pro Sapphire 256MB 11095-01-20R za 416zł czy jednak dopłacić do Radeon X1950Pro PowerColor 512MB za 444zł.

 

Chodzi mi przedewszystkim oto czy ten 2x większy ram na karcie da coś przy takim konfigu? Monitor to: ASUS VW193S (19", 5 ms, 1600:1, 300 cd/m2, d-sub).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...