Skocz do zawartości
Szymon

Soundstorm - 2, 4 , 5.1 - wszystko gra tak samo?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawalo mi sie ze sie z takim problemem spotklalem juz wczesniej gdzies tutaj na forum. W kazdym razie szuaklenm i zadnych tego typu informacji niestety nie uraczylem. Dzisiaj tak na poroe podlaczylem drugi zestaw glosnikow tylnich, zeby wiedziec co dostane jak kupie kable polacze wszystko itd itd....podlaczylem i coz...nie gra nic. To znasczy gra tylko stereo przod. Przy zmianie na 4 i 5.1 kolumny jest to samo. Moze trzeba jakos odblokowac, przegladam instrukcje zadnych tego typu info nie znalazlem. Czy ktos sie z tym spotkal i jak wlaczyc tylni dzwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"NVSwap to program który w zamyśle ma pomóc użytkownikom kart dźwiękowych nVidia Sound Storm podczas konfiguracji karty do współpracy z zestawami wielogłośnikowymi w standardach 4 i 5.1, a dokładniej służy on do zmiany trybów pracy wyjść analogowych.

Program współpracuje z następującymi układami:

- NVIDIA nForce2 z NVIDIA SoundStorm

- NVIDIA nForce z MCP lub MCP-D

- NVIDIA nForce2 z MCP lub MCP-T"

 

Program można pobrać ze strony nVidia

http://www.nvidia.com/view.asp?IO=nvswap_1.0

 

podręcznik użytkownika dostępny jest :

http://www.nvidia.com/docs/lo/2789/SUPP/NV...Users_Guide.pdf

:źródło www.frazpc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzIALAJA z tym ze jak wylacze kodowanie dobly surround. Wtedy leci na 4, przy wlaczonym mam 2. Hmmm no i teraz mam gowno w zasadzie :D. Jak wlacze dolby digital to leci normlanie ale to dziala tylko na wyjsciu cyfrowym. Wiec po <span style="color:red;">[ciach!]</span> za przeproszeniem mi ten dolby surround skoro nie dziala na analogowym wyjsciu, a powinien :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzIALAJA  z tym ze jak wylacze kodowanie dobly surround. Wtedy leci na 4, przy wlaczonym mam 2. Hmmm no i teraz mam gowno w zasadzie :D. Jak wlacze dolby digital to leci normlanie ale to dziala tylko na wyjsciu cyfrowym. Wiec po <font color="#FF0000">[ciach!]</font> za przeproszeniem mi ten dolby surround skoro nie dziala na analogowym wyjsciu, a powinien :-/

dolby surround dziala tylko kiedy masz 2 glosniki. Przeczytaj uwaznie w kreatorze jak bedzie ekran z opcjami: 1wyjscie - dolby Srnd; wiecej wyjsc - bez dolby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...