Skocz do zawartości
Rocky

Otoczka na procku??????

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem niedawno tego procka co mam w podpisie i dzisiaj chcialem zobaczyc jak tera wyglada czy jakos sie zmienil itp. :P no i zdjalem wiatraczek (albo wiatrak bo z 0,5 kg wazy :P) i patrze a tu naokolo tego metalowego prostakata jest jakby... podtopiony kawalek procka 8O

O CO TU BIEGA? PROCEK MI SIE PALI???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szare, dość miekkie?

to pwenie kawałek tego goowna, które dają na boxowe coolery.

wyczyść to i zapodaj trochę srebra i będzie ok.

 

BTW: gdzie jest Malmö ?

Nie grales w Eurobusiness ? Tam bylo w RFN :P Na fioletowo zaznaczone chyba - oplacalny zakup :D

 

A tak na serio to w Szwecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolega zadaje takie pytania, to moze nie radzcie mu dawania srebra tylko pasty termoprzewodzacej z dodatkiem srebra.

 

jak juz zdjales ten radiator to powinienes dac nowa paste bo teraz pewnie masz krzywo moze przyschniete czyli syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o taką jakby silikonową (chyba lekko przeźroczysta) otoczkę wokół samego "metalowego prostokata", nie wiem co to jest, ale jest wokół wszystkich procków, starszych też tylko musiałeś nie zuważyć :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to spox ;) dalem nowa paste ale dalem tylko ta co dostalem razem z wiatraczkiem bo innej nie mam :P BTW: Malmö lezy na poludniowym brzegiem Szwecji nad samym morzem... Geografii sie nie uczyliscie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...