Skocz do zawartości
PimpMyComp

Konkurs "komputer Przyszłości"

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich Czytelników serwisu PimpMyComp.net serdecznie i gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez nasz portal i PcFoster.pl

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądać Wasz komputer za lat kilka(naście)? Jeśli tak, to się świetnie składa. Zróbcie zdjęcie lub film, napiszcie tekst, stwórzcie własne dzieło sztuki i wyślijcie to do nas na adres konkurs@pimpmycomp.net.

Czekamy na Wasze pomysły. Ciekawe, czy ktoś z Was trafnie przewidzi przyszłość...

 

 

 

http://www.pimpmycomp.net/index.php?id=konkurs1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja czegoś nie rozumiem?

jak będzie wyglądać Wasz komputer za lat kilka(naście)? Jeśli tak, to się świetnie składa. Zróbcie zdjęcie lub film, napiszcie tekst, stwórzcie własne dzieło sztuki i wyślijcie

Zdjęcie czego mam zrobić? Komputera z przyszłości? :>

Czy może mam zrobić ten komputer, który będzie dopiero w przyszłości? OCB...

Z opisu wynika, że mam napisać np tekst, czyli coś wymyślić...

ale regulamin mówi:

7.Fotomontaże lub plagiaty będą automatycznie kasowane!

więc nie mogę zrobić fotomontażu jak będzie wyglądał komputer przyszłości...

 

To o co do cholery chodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Masz zrobić prace konkursową typu: Zdjęcie, film (do 5 minut), rysunkiem, szkicem, tekstem pisanym prozą lub wierszem (do 2 stron a4)

Wybierasz sobie któryś z tych punktów i wymyślasz jak będzie wyglądał komputer za kilkanaście czy tam kilka lat :)

Co do punktu 7 w regulaminie został on zmieniony! Mała pomyłka!

Edytowane przez Grabek92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego następnym razem niech osoba bezstronna przeczyta coś zanim wypuścicie na świat :)..

 

No ale z drugiej strony ludzie zazwyczaj nie czytają regulaminów konkursów (co można było zaobserwować na ostatnim konkursie na allegro :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera też tego nie rozumiem, niczym Pelzak. To co, mam narysować w paincie mój przyszłościowy komputer, zrobić zdjęcie mojemu, dolepić mu skrzydełka zamiast wiatraków i to opisać? Jak mogę uchwycić model komputera za 10 lat, bez użycia programu graficznego, pomyślał ktoś nad tym ? Proszę więcej szczegółów, jakby taki projekt miał wyglądać.

Edytowane przez djdrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.Prace konkursowe należy wysłać na maila konkurs@pimpmycomp.net wraz z danymi autora pracy i dopiskiem �Jestem jedynym/ną autorem/ką nadesłanej pracy�

Mam niby sprzedać swoje dane osobowe za

Gra Wiedźmin

?

 

I co z danymi osób które nie zajmą żadnego miejsca ?

Edytowane przez _maniak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc udział w konkursie raczej wypadało by podać swoje dane, inaczej gdzie Ci wyślą nagrodę icon_biggrin3.gif

A to ciekawe, bo przeważnie swoje dane podaje się zawsze gdy wygrasz a nie w trakcie

 

A ktoś ci każe brać udział? dry.gif

Nikt i dla tego nie biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no nie wiem kiedy to jest przeważnie... w konkursie na allegro dane wysyłałeś od razu pośrednio, bo mieli już te dane :)

 

A jeśli byś np wygrał ten konkurs a potem ja bym się podszył pod Ciebie wysyłając swoje dane? Jak w takim wypadku organizator konkursu doszedł by kto jest kim... druga sprawa, jeśli podpisujesz pracę że jest Twojego autorstw i posiadasz wyłączne prawa własności do danego utworu to musisz je podpisać swoimi danymi... Co podpiszesz xxx i potem sąd ma uwierzyć ze to Ty podpisałeś a nie ktoś inny? :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wraz z redakcją postanowiliśmy brać dane osobowe odrazu ponieważ w poprzednim konkursie nie braliśmy odrazu adresów itp w ten sposób mieliśmy duże (nawet bardzo duże ) zamieszanie .... w taki sposób jeśli podajesz dane odrazu jak wysyłasz prace konkursową nie ma mowy żeby ktoś z nas sie pomylił :) Co do regulaminu został on zmieniony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...