Skocz do zawartości
chojrakrock

Hp Pavilion Dv6740ew

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprzedaje mojego kofanego LGka bo mam okazje kupic takie cudo za nieduze pieniadze, konfiguracja bardzo mi sie podoba, plus czytnik lini papilarnych, mam tylko jeden dylemat, znalazlem dwie wersje tego HPka na AMD i Intelu, na mobile AMD niestety sie nie znam, nie wiem jak one wypadaja na tle C2D. I tu pytanie do was czy bedzie to jakas wielka roznica? 4mb cache a 1mb cache no i w wersji na AMD jest 4gb ramu w Intelu 2gb spora roznica ;)

 

ok tu macie linki

na AMD

na Intelu

 

pozdro ;)

Edytowane przez chojrakrock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tl-68 jest wydajnościowo na poziomie t7200 więc t7500 będzie trochę szybszy ale wątpię żeby było to specjalnie zauważalne. Bardziej udeżyłbym w tego amd bo ma więcej ramu, z którego napewno vista się ucieszy.

Co do pamięci cache to nie porównuj amd i intela ponieważ mają całkiem inną architekturę więc nie kieruj się cachem przy porównaniu wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD mają jedną wadę. Bardzo mocno się grzeją. Czasami trudno jest utrzymać laptopa na kolanach - tak grzeje. Ja mam dv6510ew. Może w tym modelu oddawanie ciepła jest lepiej rozwiązane niż w moim, w końcu jest to wyższy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8400gs ogolnie daje rade ale nie oczekuj ze pograsz w najnowsze gry w rozdzialce powyzej 1024 z detalami na medium, ja gralem w td:u i colina dirt rozdzielczosc 1024 i detale lekko ponizej medium wtedy sie dalo grac starsze badz mnie wymagajace gry smigaja ladnie minus to wlasnie karta u mnie najbardziej grzeje i nie jest tak oszczedna jesli chodzi o energie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...