Skocz do zawartości
Sens

ścieżki Aktualizacji Starszych Windowsów Do Wersji Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakie są ścieżki aktualizacji starszych windowsów do wersji XP? Szukam juz od dluzszego czasu i nigdzie nie moge znalezc konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. ;)

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idziesz do empiku, zabierasz z półki pudełko oznaczone Windows XP, płacisz, wracasz do domu, instalujesz, masz :)

 

Jak Ty chcesz zupgrejdować system z 98 do Xp... Nie rozumiem za bardzo Twojego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretynem nie jestem zeby upgrejdowac z 98 ;)

 

Tej wiedzy wymagali odemnie w szkole, a konkretnej odp nie moglem w necie znalezc...

 

Zastanawiam sie wlasnie jaki sens ma takie upgrejdowanie ;/ i po co mi ta wiedza... eh xD

 

 

Edit:

Tzn podobno mozna w jakis sposob np. win 98 zupgrejdowac na XP tak ze nie traci sie ustawien... Tak mowi w kazdym razie ynformatyk ktory mnie uczy. Na moje po takim upgrajdzie pewnie ladny syf jest na kompie... niewiem :P

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to są te ustawienia których się nie traci, jak xp to całkiem inna filozofia niż 98 :).

 

A czy ten informatyk jeden z drugim zrobił to chociaż raz czy przeczytał to na jakimś forum... :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna filozofia czy nie, 98 do XP zupgradować się da.

No wlasnie tylko jaki to ma sens? Nie lepiej jest zainstalowac od nowa? I co to za ustawienia w win 98 :lol2: Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pomyślmy, moje dokumenty, programy z menu start. Tapety już chyba nie bo xp i tak chyba wrzuca swoją, ale moge się mylic, 98 dawnoooo nie używałem. Nad sensem takiego rozwiązania rozwodzic się chyba nie ma po co ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje dokumenty polecą do kogo, skoro w XP jest multiuserowość. Chyba że w 98 też był podział moich dokumentów na userów...

 

A powiedzcie mi szczerze.. kto kiedykolwiek upgrejdował 98 do xp... :) i żył z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie nainstalowac win na win - odpalasz instalatora nowszej windy z dzialajacej starszej

robilam tak pierwsza swoja instalke w2k ale skonczylo sie po tygodniu starym dobrym format c: i instalka 2k po ludzku

ale wiem ze dziala tez 95->98 98->xp i prawdopodobnie 2k->xp

oczywiscie jak ktos nie wywali z instalatora pewnych plikow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...