Skocz do zawartości
czak

Amacrox Warrior 450

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sprzęt taki jak w sygnaturze. Chciałbym zmienic kartę graficzną na 8800 gts 640 mb. Moje pytanko jest takie. Czy mój zasilacz wystarczy do tego zestawu.Szkoda by było cos spalić :?

Myślę ,że nawet na SLI z takich kart by wystarczył :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź djdrake.

A w jaki sposób podłączony jest wentylator (wlutowany czy na wtyczkę 3 pin)???

wentylator ma 2 piny, jest on wlutowany w przykręconą płytkę bezpośrednio do radiatora. Ja uciąłem w połowie kabli, zlutowałem i założyłem torebki termokurczliwe i wszystko ładnie gra. Może pokaże fotkę jak to wyglądało podczas rozbiórki:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez djdrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bidny ten zasilacz wewnatrz, Fortron 350W lepiej wyglada... (baardzo podobny w srodku, lepiej wykonany sie wydaje)

Tak się składa, że fan-swapa w tym samym dniu robiłem na FSP350-60HLN. Obczaiłem dokładnie dwa zasilacze i Amacrox ma o wiele więcej bebechów.

Waga Fortrona - 1,75 Kg, Waga Amacroxa - 2,30 Kg.

Tak jak kolega wyżej - nie oglądamy tylko zasilamy chłopcy :P

Edytowane przez djdrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy taki zasilacz (amacrox 450 lub modecom mc 400 [sa to te same konstrukcje tylko roznia sie wentylami]) dalby sobie rade z karta 8800gt oraz c2d wentyle w budzie etc? Czy lepiej nie ryzykowac? Bo nie chcialbym czegos zje*bac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...