Skocz do zawartości
Raptiles

Pomoc Ze Sterownikami Do Karty Graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam o to problem. Chcialem zainstalowac nowe sterowniki do mojej karty graficznej. Usunalem stare i zainstalwoalem nowe. Okazalo sie ze sa za nowe jak na moja akrte i musialem je usunac. Teraz nie moge zainstaloac zadnych sterownikow poniewaz pod koniec instalacji wyskakuje okno i pisze komunikat: "Blad w dodawaniu sprzetu. Odmowa dostepu" Nie wiem dlaczego odmawia dostepu... nie moge teraz zadnego sterownika instalowac bo wyskakuje ten komunikat pod koniec instalacji.

 

Moja karta graficzna: NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X

Prosze o pomoc. Chcialbym oczywiscie zapobiec temu bez reinstalacji Windowsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem reinstalacje... a dokladnie naprawe systemu i teraz nie chca sie zainstalowac sterowniki do karty graficznej... po instalacji nic nie ma... zadnego nowego sprzetu nie chce dodac. W menadzeze urzadzen tez nie ma karty graficznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje ci nic innego jak postawić Windowsa totalnie od 0, czyli z wyczyszczeniem partycji systemowej.

Nc :mur:

 

Spróbuj przy pomocy konsoli odzyskiwania (odpal kompa z płyty xpeka, w menu naciśnij R) przywrócić plik "SYSTEM." z katalogu \windows\repair do \windows\system32\config. Jeśli nie pójdzie, to ewentualnie jeszcze "SOFTWARE.".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...