Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, tak wygląda EA i cokolwiek darmowego. Najbardziej pazerny i zachłanny koncern z tej branży, świetnie widać gdzie mają graczy. Gra miała wyjść w poprzednie lato a mam wątpliwości czy wyjdzie w to, nie wiem czy ona w ogóle kiedykolwiek wyjdzie poza betę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem w to z max 2 godziny, może 1,5. I generalnie to jest tytuł do wyciągania kasy, odziwo ludzie kupują customowe rzeczy oO widziałem sporo na serwerach z nowymi broniami i wdziankami. Np. głupie spodnie w grze kosztują 400 czegoś tam, a takie "doładowanie" warte 700 czegoś tam kosztuje 5€ czyli tam jakieś 20zł.

 

Głupota totalna, rogrywka strasznie nudna.

 

Uninstall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Polowanie na jeleni a później zrzucą winę jak nie zarobią tyle ile by chcieli na piractwo lub stwierdzą, że rynek gier PC jest w złym stanie. Ja czekam na Arma2 bo widzę, Dice poszło w stronę arcade, konsol i zarabiania kasy na gów***. Godnego następcy BF2 od Dice dalej nie widać.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem w to z max 2 godziny, może 1,5. I generalnie to jest tytuł do wyciągania kasy, odziwo ludzie kupują customowe rzeczy oO widziałem sporo na serwerach z nowymi broniami i wdziankami. Np. głupie spodnie w grze kosztują 400 czegoś tam, a takie "doładowanie" warte 700 czegoś tam kosztuje 5€ czyli tam jakieś 20zł.

 

Głupota totalna, rogrywka strasznie nudna.

 

Uninstall.

 

Gdy już pograsz dłużej (przez 2 h to nawet mapek nie poznałeś) to dowiesz się, np. że te dodatki możesz kupić za pkt. z wykonanych misji dodatkowych... nie wydając ani grosza.

Ja mam chyba 12 lvl i gra mi się bardzo przyjemnie.

Pierwsze wrażenie może jest takie jak u kolegi wyżej, ale to do czasu aż się nie pozna skilli i specjali które odgrywają bardzo ważną rolę.

Jak się da jej szansę naprawdę potrafi zapewnić wiele godzin dobrej zabawy, oczywiście bez wczuwania się w realistyczny symulatora pola bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Szozi - wszystko (łącznie z bronią) można kupić za punkty zdobywane w grze. Co prawda asortyment ubrań jest ograniczony (za realne pieniądze można ubrać się na prawdę ciekawie), ale zupełnie nie przeszkadza to w grze. Wczoraj dorobiłem się 12 levelu Soldierem i na prawdę świetnie się bawię. Nie zapominajmy o pojazdach - dodają grze wiele atrakcyjności. Są tym, czego najbardziej brakuje mi w Team Fortress 2. No i mapy (bo te 3 zna się na pamięć), ale jak wreszcie skończą grę (ciekawe kiedy) to powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jestem ciekaw czy oni nie testują czy ten model biznesowy się sprawdzi a później zrobią porządnego następce BF'a gdzie podobny system będzie wprowadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie odrzucił widok z 3 osoby. I strzelanie do wszystkiego bezmyślnie ;)

 

A te fanty to wiem, że można zdobyć grając ale większość i te wypasione są za prawdziwą kasę.

 

@chronicsmoke

 

Z tego co wiem to ta gra zawsze będzie darmowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jestem po około 3h godzinach gry w bete. Mimo iż bf2 to to nie jest to jednak miło spędziłem te godzinki.

Rejestrujcie sie i na pole walki. :)

Grafika jest dobra, muzyka też. NIe wywala, nie widziałem żadnych błędów.

Sama rozgrywka to już kwestia gustu. Oczywiście sa już wyjadacze. I czasami nie da sie pograć ;) ale i tak zabawa jest przednia. Nie ma sie co doszukiwać i biadolić że to nie tak a tamto źle i wogóle do d...

Tu chodzi o zabawe a zabawa jest przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz nie moge pograc. jakis czas temu gralem w bete a teraz wyskakuje komunikat ze moja obecna wersja jest nie aktualna [logiczne] i czy update'owac, no to ja daje tak i error nie mozna pobrac patcha. nie wiem czy to blad z mojej strony czy poprostu serwera. brak pliku na serwerze, prace konserwacyjne czy tym podobne. co nie zmienia faktu ze kierka calkiem przyjemna. wreszcie cos nowego. podoba mi sie ta smieszna komiksowa oprawa graficzna.

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa wczoraj grałem ze znajomym powiem tak, gra bardzo łatwa ,poziom graczy też nie najwyższy tzn jeżeli wcześniej grałeś w fps(et,cs,cod4 itp)będziesz wycinał wszystko co się rusza.W pierwszej grze po zainstalowaniu 9/1 , a rekord 18/0.Do tego możesz wykupywać bronie za kasę na parę dni.Pieniądze zdobywasz robiąc obj,fragując itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się może jakoś zmienić ścieżkę instalacyjną ? Bo nie bardzo mi się widzi, żeby mi ta gra zajmowała 4GB na C...

Plugin waży 1MB choć pisze 4GB. Później instalatora uruchamiasz po zalogowaniu się na stronie i kliknięciu duży przycisk "play" -u góry po lewej. Grę można zainstalować gdziekolwiek, waży ~380MB .

 

Co do samej gry jest jak dla dzieci 6-10lat, prosta do bólu i z pewnością nie ma nic wspólnego z TF2 - oprócz kreskówkowej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...