Skocz do zawartości
Aurora001

Jaka Zasilka (need Info Fast)

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chieftek 360 wylecial w powietrze kilka dni temu, doslownie. Dzis wreszcie okazalo sie po wielu probach ze caly komp zyje <3 i jade na chiefe kuzyna ale mam czas do 15:20 -_-

 

Musze szybko kupic zasilke dzis, prawdopodobnie w komputroniku :S Ceny sux ale mam sesje i musze miec kompa.

 

Zestaw z sygnaturki

2500+@256x11 max wiec musi to wytrzymac, 230x11 na codzien.

2x512MB + 256MB

GF4TI ze ZMIANA niedlugo na 7300GT badz totalna zmiana za kilka miechow na AMD 64 939 + jakis GF 7600-8600GT jako ze teraz zasilacz totalnie spi.... moje plany.

 

Tak wiec potrzebuje dobrej zasilki na dzis i na PRZYSZLOSC.

 

Modele, +/- danej zasilki jak i ceny bylbym naprawde wdzieczny. Sytuacja podbramkowa :(

 

PS. Zasilka musi miec wtyk 24 + 20 pin BADZ tez 24pin z adapterem na 20+4 !!!

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego kompa starczy Modecom MC (MC nie FEEL) 350 lub 400W (na przyszłość) - w komputroniku je mają :) Ma wtyczkę 20+4.

Cena też OK.

Modecom MC i Amacrox Warrior (też polecany na forum) to ta sama konstrukcja ale inne wentylatory :) Po prostu w komputronie ich nie mają.

Z droższych ... Corsair 450W ? ... jeszcze drozsze ... 520W ...

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zamawiać Modecom'a ... teraz już 18:00 i nic nie zrobisz... a tak pewnie by na poniedziałek ściągnęli ...

Do tego ... w Lublinie chyba jest więcej sklepów niż komputronik, a Modecom MC jest całkiem popularny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiecej ale wszedzie chała feel i inne.

 

Komputronik we wtorek najwczesniej, Vico to samo - mieli tylko 500W ;/

 

Zostaje zamawianie przez neta gdzies gdzie najtaniej, bo vico i komputronic zycza sobie ~185zl ... To jak juz to bym wolal doplacic do coarsaira 450W do tych 225zl... //Aurora001

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie bede czekac do czwartku ... ;/

 

Jeszcze zwiedze 2 sklepy jutro, moze sie wyjasni. Tylko kurde w czasie szukania zasilki zaliczylem znak drogowy rowerem i poruszanie sie sprawia mi klopoty -_-

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czwartku ? Dziwny macie oddział komputrona ... ja myślałem , że wszędzie jest tak samo ... w dziurze zwanej Konin zamawiam i na następny dzień mam.

W innym sklepie (softon) też takie pospolite towary dostaje na drugi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ja też potrzebuje zasiłki gdyż mój szef idzie do innego kompa. Macie jakieś propozycje tak do 250zł-280? Zastanawiałem się nad Taganem 430W-U15.

No chyba że macie coś innego na oku?

w tym zakresie cenowym Corsair 450-550W

 

 

a wogóle aurora- wystarczył by jeden telefon do mnie i już dawno miałbyś zasilacz zamiast tak latać bez sensu po tym okrutnie drogim mieście :-)

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jeszcze nie mam zasilki, zupelnie mi braklo czasu zeby nawet zadzwonic i zlozyc zamowienia a vico ma 400w modecoma za 179zl ... juz wolalbym doplacic do corsaira 450w bo wiem ze pozniej moglbym zamienic sie z kuzynem na jego chiefa 360w i bym mial wiekszosc kasy spowrotem a tak dzis musze mu oddac zasilke i chyba wziac tego modecoma.

 

To sie nazywa zyciowy niefart w postaci 4 egzaminow w ciagu 6 dni sesji z czego 2/4 zaliczone, poobijanego uda po wyprawie po zasilacz w niedziele - nie ma to jak zaliczyc slupek drogowy przy 40km/h.

 

PS. Osz k... bylo mi napisac tak od razu ze jestes z Lublina majkel :S Moze sie jeszcze wstrzymam.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

...

PS. Osz k... bylo mi napisac tak od razu ze jestes z Lublina majkel :S Moze sie jeszcze wstrzymam.

haha - pisałem :-P

jak jeszcze nie kupiłeś to masz na pw mój kom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...