Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Tania Plyta Pod 2140/2160

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Panowie mam prosbe o porade-otoz skladam komus kompa do multimediow + gry,i ma to byc komp narazie w wersji oszczednosciowej niestety.

Dlatego jesli ktos moglby mi zaproponowac tania plyte pod e2140/2160 gdzie za powiedzmy pol roku wsadzilbym 8200/8400.

No i co lepiej brac 2140 czy 2160 ??-OC bedzie tylko na poziomie 2.5@-2.8@ na codzienn.A GPU to ati 3850,po przesiadce na 8200/8400 na miejsce ati wskoczy GT8800

 

ps.calosc ma pracowac na srednim oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Foxconn P35A-S, poza tym szukaj, procka bierz E2160.

u mnie w znanych mi sklepach foxconny nie wystepuja :?(francja) cala reszta do dyspozycji -tak wiec prosze o inna propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

msi fr

dzieki za gow..niana pomoc <_< -bez kitu niektorzy to chyba zyja w innym swiecie albo ja cos nie rozumiem,bo niby jak ma mi pomoc te msi.fr ??? na liscie jest kilkadziesiat plyt-jak bym wiedzial ktora jest fajna i tania oraz bedzie pasowac do zestawu jaki skladam to chyba bym nie pytal :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

bardzo fajna plytka niestety rowniez droga :sad:

myslalem o :Gigabyte Ga-p31-ds3l w miare tania ale ma ponoc sporo problemow z restartami i z utrzymaniem ustawien oc w biosie

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale wyjechałeś :/ Gigabyte P31 DS3L, Foxconn P35A-(S) (którego nie ma), MSI P35 FR, Abit IP35 (bez E, ale np z PRO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

doszlo troche do budzetu choc na plytkie moge wydac najwiecej 80euro i do tej ceny moge kupic u siebie:

 

-msi-p35 neo2fr

-g-p35 ds3

-g-p35 ds3-l

 

pytanie ktora wybrac aby pozniej chodzila tez z 8400/200 na srednim oc?

 

ps.za wszystkie odpowiedzi dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gigabyte, sam posiadam P35-S3L i jestem bardzo zadowolony błyta nie sprawia żadnych problemów jest stabilna no i jak dla mnie to marka Gigabyte jest lepsza niż MSI sądząc chociażby po wynikach sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gigabyte, sam posiadam P35-S3L i jestem bardzo zadowolony błyta nie sprawia żadnych problemów jest stabilna no i jak dla mnie to marka Gigabyte jest lepsza niż MSI sądząc chociażby po wynikach sprzedaży

Tak a Fiat jest lepszy od Ferrari - "sądząc po wynikach sprzedaży". Obie płytki dobre ale MSI IMHO lepsze do OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszlo troche do budzetu choc na plytkie moge wydac najwiecej 80euro i do tej ceny moge kupic u siebie:

 

-msi-p35 neo2fr

-g-p35 ds3

-g-p35 ds3-l

 

pytanie ktora wybrac aby pozniej chodzila tez z 8400/200 na srednim oc?

 

ps.za wszystkie odpowiedzi dziekuje ;)

Bierz MSI. Bardzo fajna płytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat. Szukam płyty pod E2160 i na placu boju zostały: Gigabyte P35-DS3 i MSI P35 Neo2 FR. Byłem w zasadzie zdecydowany na MSI, ale płyta Gigabyte wydaje się być ciekawą propozycją. Ma 6-fazowe zasilanie i ALC 889A przy 4 fazach i ALC888 w MSI.

Prosiłbym o konkretne argumenty dlaczego warto jednak wziąć MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...